Tento zajímavý mix vytváří velmi zábavné a pro posilovnu nezvyklé prostředí s klubovou atmosférou. Cílem projektu je do centra Prahy pravidelně zvát kvalitní DJs, kteří ve svých kompilacích kladou důraz na hudbu, která se perfektně hodí ke cvičení. Dokážete tak snadno maximalizovat svůj výkon a cvičení navíc také nakombinovat s hudebním zážitkem. Pečlivě zvolená hudební selekce zahrnuje house, electro, hip hop i pop.

John Reed bude v Praze dvakrát týdně pořádat live DJ sety hudebníků z lokální i zahraniční scény. Členové klubu tak mohou zažít hudbu i přizvané umělce ve zcela novém kontextu a posunout svůj pravidelný workout na jiný level. Pakliže vám vyhovuje při cvičení komornější prostředí a chcete se trochu vyhnout party atmosféře, můžete si do studia přijít bez obav zacvičit i mimo živé sety. Vždy vás zde totiž bude doprovázet adekvátní hudební poslech z rádia, který bude odpovídat vaší náladě, vybrané sportovní aktivitě i denní době, v níž přijdete cvičit.

John Reed cílí především na lidi, kteří nemají rádi klasické posilovny, mají vytříbený styl a kromě hudby se zajímají také i design a architekturu. Uvnitř studia tak naleznete exotické doplňky vtipné sochy, prvky z různých historických epoch či kultur, street art kousky, meditační Buddha koutek či dokonce dobře zásobenou knihovnu! To vše se podílí na utváření klubové atmosféry, která vám dá patrně na chvíli zapomenout, že se nacházíte v místě, kde se od vás očekává nějaký výkon. Sportovní výkon, abychom byli přesní! Kvalifikovaní trenéři vás však brzy z této dočasné amnézie vyléčí.

John Reed Fitness Music Club svým členům nabízí široký výběr moderně koncipovaných tréninků včetně kardia, strojů, free weights, funkčních tréninků a stejně tak i virtuální skupinové cvičení Cyberobics. Jedná se o fitness kurzy s virtuálním fitness trenérem, které probíhají mezi šestou hodinou ranní až do půlnoci. Vybírat přitom můžete z vice než padesáti různých typů kurzů se zaměřením třeba na spalování tuku, růst svalové hmoty, tanec, relaxaci či dokonce jízdu na kole. Rozpis zajímavých kurzů si můžete předem ověřit na webových stránkách a pak přijít jednoduše na hodinu.

Kromě tohoto virtuálního skupinového tréninku, který nám tak trochu připomíná kultovní snímek Blade Runner s Harrisonem Fordem v titulní roli, se můžete zaměřit i a tolik oblíbené kardio, kterému bychom se měli věnovat minimálně dvakrát v týdnu. Při intenzivních vytrvalostních trénincích na stepperu, běžeckém pásu nebo veslařském trenažeru se s tukovými buňkami brzy rozloučíte a současně posílíte svůj oběhový systém. Jednoznačně ideální příprava na další cvičení! Tím může být Free Weights nebo funkční trénink, kde můžete spoléhat třeba na posilování s vlastní váhou.

Ať již zvolíte trénink ve virtuální realitě připomínající legendární sci-fi filmy,  klasiku na posilovacích strojích nebo kardio v rytmu živého DJs setu, můžete si být jistí tím, že kromě vás toto nové místo objeví i zajímavé osobnosti české kulturní scény. Několik z nich již cvičení okusilo během prvního testovacího týdne a určitě se zde s nimi ještě setkáte.