Díky kávovarům Nespresso již vznikla nejedna závislost na výborném espressu nebo café latté. Mohu osobně potvrdit, i mě tyto jednoduše ovladatelné kapslové kávovary vyloženě dostaly nejen na svoji jednoduchou ovladatelnost. I proto mám radost, že do rodiny Nespresso přibyl nový designový kávovar.

Jmenuje se U a je to kávovar nové generace, který se přizpůsobí modernímu stylu života a jeho požadavkům. Rafinovaný modulární design umožňuje měnit tvar kávovaru a U se tak dokonale přizpůsobí současným interiérům, zatímco jeho špičková technologie pokaždé bezchybně připraví dokonalou kávu.

Má dotykové rozhraní, které si pamatuje oblíbenou velikost šálku, aby se nemusela pokaždé zadávat, a také naprogramované velikosti Ristretto, Espresso a Lungo.

Tělo kávovaru je navíc z 30 % vyrobeno z recyklovaných materiálů.

K tomuto roztomilému nováčkovi existují také stylové doplňky s názvem Les Collections. Fajnšmekři si mohou vybrat například z magnetických zásobníků na kapsle nebo stylových šálků či sklenic na receptury s mlékem.

U je k dostání ve 4 barvách – Pure Cream, Pure Black, Pure Grey a Pure Orange a seženete jej v Nespresso Boutique již nyní za cenu 2990 korun.

Použité kapsle z kávovarů jsou recyklovatelné a je možné je přinést nebo poslat přímo do Nespresso Boutique. Pro ty, kteří si rádi hrají, máme několik tipů, co všechno se dá z kapslí vyrobit.

 

Foto: PR firem