I ložnice může mít jedinečný styl. Ložnice je jednou z nejdůležitějších obytných místností v domě či bytě. V ložnici nabíráme síly, odpočíváme, sníme, milujeme se.

Je tedy více než podstatné, aby ložnice měla atmosféru, kterou nevytvoříte jen nábytkem. To dobře ví švédská značka Mimou zaměřující se na ložní doplňky a příslušenství. Kromě textilních výrobků nabízí také veliké množství papírových tapet v čistém a jednoduchém skandinávském stylu. Výběr je bohatý a najdete v něm výrazné barvy a vzory, které oživí každý pokoj, nejen ložnici.

Zvolte několik pruhů a nalepte je na zeď za čelo postele, která se v daný okamžik změní v designový kousek. Černou tapetou můžete v obývacím pokoji vytvořit atmosféru luxusního pokoje, kterou znáte jen z časopisů. Tapety můžete použít i v koupelně a rázem se z obyčejné zdi stane barvitá a výrazná stěna, kterou vám budou závidět i sousedé, kteří do této chvíle preferovali jen bílé kachličky.

Produkty Mimou prodává showroom Naty Naty, kde si můžete prohlédnout jak vystavené vzorové kousky, tak i celý katalog, ze kterého je možné cokoli objednat. Netoužíte po nemalé změně v tom nadcházejícím roce.

 

Foto: PR firem