Větvičky pro štěstí

Toto snadno reprodukovatelné balení je tipem pro spěchající kutily. Větvičky seženete více méně “před domem” , lýkové lanko zřejmě najdete v manželově, přítelově, nebo tatínkově boxu s nářadím a přírodní balící papír mají na rohu v každém papírnictví. Zkrátka co víc si přát. Pokud vám zbude troška času navíc, v galanterii zakupte bambulky, kterými můžete ozdobit větvičky. Dodáte jim trošku na veselosti. Pokud nezanedbáte ani jeden krok, máte zabaleno se stylem a elegancí, které potištěné balící papíry nikdy nebudou mít.berry-gift-topper Baňky

Pokud chcete dodat dárku přece jen trošku moderní vzhled, zvolte k přírodnímu papíru ještě druhý s vánočním motivem, který částečně překryje ten přírodní. Poté jej upevněte vlněnou přízí, na kterou navlečte zajímavou baňku. Takto zabalené dárky potěší především dámské publikum a děti, které zajisté takto zabalené dárky ještě neviděly.

giftwrap-printableZpráva na šňůrce

Dalším neméně originálním tipem je připnout jmenovku, nebo cedulku s přáním pomocí mini kolíčků, které lze dnes zakoupit v téměř každém papírnictví. Na ovázání dárku poté zvolte nějakou efektní přízi, nebo stuhu, která na přírodním papíru vynikne a dodá tak celému dárku trochu barvy.

brown-paper-twine-christmas

Poštovní balíček

A pokud chcete pojmout Vánoce s humorem, zkuste zabalit dárky jako poštovní balíčky i když poštovním okénkem zřejmě ani neprojdou. Takovéto dárky potěší zase pánské publikum a milovníky poštovních známek. Navíc tyto dárky budou pod stromečkem designovou a neobyčejnou dekorací.

parcel-presents

A jaký je ten váš oblíbený dekor vánočních balíčků? My se nemůžeme vynadívat na ten nejjednodušší s větvičkou a nemůžeme se dočkat, až se vrhneme na předvánoční balení dárků, které si letos hodláme pořádně užít.

Zdroj: Pinterest