Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Spustova for Hailey Bieber

Slovenská šperkařka Zuzana Spustová, která po odstěhování se do Norska a změně oboru na šperkařství sklízí jeden úspěch za druhým, se setkala s dalším zahraničním úspěchem. Její prsteny Audace byly k vidění na americké supermodelce Hailey Bieber, která si nečekaně objednala pár kousků a zařadila je mezi své favority. Spustová je matkou tří dětí, opustila korporát a pustila se do vlastní značky Nova Oslo, jež vznikla v roce 2014. Po letech prošla značka rebrandingem, který kromě hvězdné klientely přinesl i nový název – Spustova.

Foto: Spustova

Off-White kabelky

Mladá značka Off-White, kterou v roce 2013 založil Virgil Abloh, představila modely kabelek, které obstojí v kombinaci s pracovní uniformou a budou skvělým doplňkem na méně formální party. Burrow-32 Tote Bag s typickými kruhovými průstřihy nazývanými meteor holes spolehlivě uschová i laptop a díky černé barvě a decentnímu vygravírovanému metalickému logu bude fungovat s každým outfitem. Basic černou, bílou a šedou barvu najdete i na Pump Pouch. Minibag však zdobí neonový detail v podobě štítku s logem značky. Ještě hravější volbou se pak stane sytě oranžová varianta, která dokonale pozvedne každý look.

Foto: Off-White

Z lásky pro zdravé

Za peníze lze koupit téměř všechno, co ovšem vždy bylo, je a bude k nezaplacení, je pevné zdraví. Česká značka Ecce Vita nabízí dárkové sety, které nejen potěší, ale také pomohou obdarovanému nastartovat zdravý životní styl. Značka působí dvacet let v oblasti přírodní medicíny a vyrábí doplňky stravy a bylinné směsi podle vlastních originálních receptur se zaměřením na kvalitu a co nejvyšší vstřebatelnost. Inspirujte se a obdarujte nejen své blízké, ale i sebe.

Autor: Lenka Komrsková