Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Lehčí a odvážnější

Pod názvem glo Hyper X2 nabízí firma British American Tobacco vylepšený design i nové technologie varianty svého zařízení na zahřívání tabáku pro zvýšení komfortu. Tato gločka mají lehčí a kompaktnější tělo, disponují snadným přepínání mezi režimy Boost a Standard a umožňují jednodušší údržbu. Na první pohled zaujme X2 nápaditou a opticky výraznější jednotkou pro vkládání tabákových náplní. Celkově tato verze glo působí výraznějším a odvážnějším vzhledem, aniž by však ztratila cokoliv ze své elegance a designové čistoty. Zařízení glo Hyper X2 je dostupné výhradně dospělým uživatelům v síti trafik, kompletní nabídku pak zájemci najdou v e-shopu shop.myglo.cz.

Nádech jedinečnosti

Designový koncept POGGENPOHL +MODO si pohrává s exkluzivní velkorysostí v otevřených prostorách. Pracovní deska a spodní skříňky jsou vzájemně posunuty a tvoří ojedinělou a nadčasovou konstelaci. V nezaměnitelném designovém pojetí Jorge Pensiho se masivní pracovní deska vznáší nad spodními skříňkami. Koncept +MODO se také vyznačuje použitím mimořádných materiálů. Žíly zlaté barvy se klikatí nad povrchem perského křemence. Vysoké skříně s eukalyptovou dýhou tvoří elegantní doplněk kuchyňského ostrůvku a obklad ze zeleného obsidiánu dává celému prostoru nádech jedinečnosti.

kuchyně

Foto: Poggenpohl

Posezení ve skořápce

Ikonické a velkoryse pojaté křeslo Egg Chair vzniklo v ateliéru legendárního designéra Arne Jacobsena, který se při jeho tvorbě nechal inspirovat skořápkou od vejce. Křeslo od dánské značky Fritz Hansen je nepřehlédnutelný kousek, který dokonale vynikne v prostoru vertikálních a horizontálních ploch interiérů. Díky svému tvaru nabízí nejen jedinečně pohodlné posezení, ale také prostor, ve kterém najdete soukromí. Více na www.konsepti.com.

křeslo

Foto: Konsepti

Autor: Petra Vorelová