Již v roce 2002 přišel Cavalli s nápadem otevřít síť kaváren po celém světě, pod které se podepíše především svým vybraným vkusem a smyslem pro detail. Letos byla otevřena první kavárna v jeho domovině – Florencii, jejíž interiér se nese v duchu zvířecích potisků a živých květin. To je ovšem pouhý začátek.

Postupem času přibyly další kavárny, lokace stvořené pro všechny, kteří si chtějí užít stylové a moderní posezení, vychutnat si lahodné pití či vynikající jídlo připravené z těch nejkvalitnějších surovin. Jsou umístěny v elegantních a sofistikovaných městech, obsahují návrhářovu vášeň pro smyslnost a eleganci, kombinaci kvalitních materiálů a ikonických potisků, inspiraci jeho domovem, butiky a kluby.

V Kuvajtu v obchodním centru Grand Avenue Mall vyrostla kavárna, jejíž kapacita čítá až 100 hostů a navíc je obohacena o butik Cavalli. To v Bejrútu je místní kavárna v Karagulla Building obklopena rušným tržištěm. Nabízí prodej italských specialit jako jsou dárkové čokoládové boxy, červené víno i prvotřídní vodku. Posadit se zde můžete do zebrovaných křesel, útulných pohovek či barových židlí.

Novém Dillí, ihned poblíž jeho butiku uprostřed DLF Emporio Mall vás uvítají krystalové lustry, lampy a protažené prostory až do samotného atria obchodního centra, což zprostředkovává úžasnou atmosféru vítanou od snídaně po večeři, od oběda po aperitiv, od přestávek na kávu po večerní drinky.

Mohla bych jmenovat další – Kalifornii nebo první francouzskou kavárnu v Saint Tropez. Právě poslední zmiňovaná kavárna je navíc doplněna o vnější posezení a také každovečerní poslech živé hudby. Koupit zde můžete dárky pro své blízké i vynikající kávu. Sami ovšem budete nadšeni opravdovým gastronomickým zážitkem doplněným o příjemnou obsluhu. Přesně v takovém konceptu, který jde ruku v ruce s návrhářovou filozofií.

Foto: Facebook.com; Pinterest.com