Interiér londýnského domu tohoto nadaného a čím dál úspěšnějšího návrháře představuje úžasnou kombinaci zářivých barev. Je jedinečný, má mnoho klasických prvků charakteristických pro Londýňana. Zároveň je ale také místem mixování různých stylů, kultur, na prvních pohled neladících předmětů a kýčovitých doplňků.

Pravdou je, že tento dům nebude šálkem čaje pro každého. Málokdo má totiž v jedné místnosti zelené židle, růžově orámované dveře, globus v rohu a barokní zrcadlo s nádechem nostalgie. Pokoje v domě jsou typické pro svůj neokoukaný vzhled, vzorované tapety na stěnách, bílé podlahy z vinylu a především mísení starého a nového. Nezapomnělo se ani na skleněné lustry, barevné vázy, mozaikový krb či sbírku motýlů.

Fuchsiová kuchyně s barem působí velice žensky, přesto elegantně. Na zelených židlích v jídelně se podle Matthewa sedí jedna báseň, útočiště ovšem často hledá v obývacím pokoji u jeho krbu zdobeného mozaikou. Růžovou pohovku využívá návrhář při čtení knih, cestu po schodišti pro změnu zdobí inspirativní obrazy a duhové osvětlení. Relaxaci si užívá v prosvětlené koupelně zdobené benátským zrcadlem, zářivými vázami, svíčkami a také koláží z fotografií, která pokrývá jednu ze stěn.

Nic není stabilní a vždy, když přijdu v noci domů, hýbu s některými předměty – pootočím sedačkou, dám obraz na podlahu. Každou místnost pokládám za divadlo, ve kterém se hýbe s využívanými kulisami. Na jedné straně jsem opravdu straka, která sbírá vše třpytivé a lesklé. Na druhé straně jsem ovšem velice spořádaný a vyžaduji systém. Polštářky na pohovce mohou být různého designu, ale vždy musí být přesně čtyři.“

Foto: Pinterest.com