Tak jako tak, zdobení vánočního stromečku je rituál, který nesmí chybět v žádné rodině. Dávno již neplatí, že se stromečky zdobí na Štědrý den. Tato nepostradatelná ikona Vánoc nám dělá radost, tak proč s ní nezačít už tento víkend.

Pohrajte si letos s designem. I ve vánočních ozdobách či barvách tkví trendy, kterými se inspirují obchody i samotní designéři.

Letošnímu roku vládne bílá. Není divu, když venku postrádáme stále sníh, musíme si ten pocit bílých Vánoc vytvořit alespoň doma. V kombinaci se zlatou je bílá skvostná. Vytvoří jemný nádech luxusu, který v kombinaci se třpytivými ozdobami bude prostě neodolatelný. Bílá je navíc velmi univerzální, dá se kombinovat s jinými barvami perfektně a do příštího roku si tak můžete připravit i kombinaci bílo-fialové či bílo-stříbrné.

Jemně růžová nemusí být jen na balicím papíru. Tato barva dodá stromečku i vánočním dekoracím punc roztomilosti. Ale pozor, v kombinaci se šedivou vytvoříte dokonalou souhru barev, ke které můžete s přehledem doladit i váš outfit. Je to kombinace zimní a křehká, vypadá velmi elegantně a přesto ničím neruší. Navíc budete rozhodně originální.

Zlatá barva je sice klasika, ale použít se dá jistě na mnoho způsobů. Použijte třpytivé ozdoby a dolaďte matnými.

Nikdy však nezapomeňte na světýlka, bez těch to prostě nejde. Váš stromeček si je zaslouží a odmění se vám perfektní atmosférou, kterou vám v bytě či domě vytvoří.

Foto: Pinterest.com