Vraťte svému bydlení koberce

Nemusíte se vracet ke kobercové metráži. Pravděpodobně jste pyšní na své skvěle vypadající plovoucí podlahy z lamina, vinylu, či dokonce ze dřeva. Avšak i když jsou úžasné na údržbu, hebkost koberců v nich nenajdete. Udělejte si po bytě ostrůvky s koberci. Takovými, na kterých se pohodlně leží, cvičí i hraje. Dětem do pokojíků dejte samozřejmě hrací koberce s různými motivy jako je město plné silnic či třeba farma. Koberce nejsou přežitkem, pouze se s nimi v interiéru pracuje jinak než dříve. Módní koberce vám nabídne e-shop Bytema.cz.

Vzhled interiéru změní použité látky

Promyslete si barevnost i použití vzorů v interiéru, a pak si nakupte ty správné látky. Umí zcela změnit vzhled i již stávajícího bydlení. Dodat mu jiný styl i barevnost. Bavlněné látky se často prodávají v různých vyladěných sériích. Takto je často nabízí i Bytema. Někdy jde o různé barevné varianty, nebo dokonce o mnohem promyšlenější sestavy látek, které na sebe navazují vzorem. Takového zařizování bytovým dekoračním textilem vyžaduje přípravu, ale za námahu určitě stojí. Stejný vzor látky použitý v různých barvách, nebo dokonce pouze v různých odstínech, dává interiéru šarm a promyšlený design.

Polštářků není nikdy dost, měňte je podle sezóny

Další bytový textil, který má schopnost zatraktivnit naše bydlení, jsou obyčejné dekorační polštářky. Ideální je s nimi pracovat sezónně. Ne každý dnes používá sezónní ubrusy a dekorační dečky. Ale právě na malých polštářcích může u vás doma zaklepat na dveře Mikuláš, rozsvítí se vánoční stromeček, napadne na nich první sníh, přijdou Velikonoce, či třeba rozkvetou na začátku léta levandule. To vše umí dekorační polštářky. Polštářky pro jednotlivé sezóny i ty univerzální, které se hodí třeba jako dárky k Vánocům, vám nabídne e-shop Bytema.cz. Nebo si místo hotových polštářků koupíte látky a polštářky si z nich ušijete.