Zatím rozhodně nejvychytanější ve svým funkcích jsou ale hodinky Galaxy Gear od Samsung, se kterými přežijete chytře a stylově. Jejich základních devět funkcí vás bude bavit a předčí vaše očekávání.

Zaprvé si s nimi zavoláte a na zápěstí hned vidíte jestli a kdo vám volá. Potřebujete jako základnu chytrý telefon, stačí se jednoduše propojit a máte k dispozici i foťák v náramku hodinek, který vám umožní fotky rovnou sdílet a nahrávat na sociální sítě.

Nechybí ani praktický krokoměr a vy tak při nákupech budete přesně vědět kolik kalorií jste spálili. Hodinky Galaxy Gear vám také předpoví počasí a pomohou najít váš telefon, který, pokud jste od něj dále než metr a půl, se automaticky bezpečně uzamkne a ochrání vaše data. A ano, i tato technologická vychytávka umí měřit čas. Dokonce je předinstalováno 10 různých typů hodin, ke kterým si můžete doladit několik barevných varinat pásků.

V současné době spolupracují hodinky Samsung GALAXY Gear s telefony GALAXY S4, GALAXY S III, Note 2 a Note 3. Během listopadu a prosince se řady rozšíří o další modely GALAXY S4 mini, GALAXY S4 ACTIVE, MEGA 6.3 a Samsung GALAXY S4 zoom. Jejich doporučená cena je 7 699 korun. Ideální čas napsat Ježíškovi.

Foto: Archiv