Meadows

Na značku Meadows můžeme být právem hrdí. Je totiž made in Czech a v roce 2012 ji založila úspěšná Vladimíra Fremuthová. Luxusní obaly svíček jsou vyrobeny z originálního foukaného skla. Složení svíček je čistě přírodní, obsahují stoprocentní sojový vosk. Meadows má ve svém sortimentu hned několik kolekcí. Každá z vůní má své charakteristické barevné sklo a dokáže tak přirozenou cestou navodit rozličnou atmosféru vašeho domova. Vybírat můžete nejen z různých kolekcí, ale také z různých velikostí. Na výběr jsou také exkluzivní dárkové sady, nebo vonné difuzéry. Zkrátka ideální kombinace pro dokonalý vánoční dárek, nemyslíte?

Jo Malone

Konečně i k nám dorazila značka Jo Malone. Ta je proslulá nejen svými niche parfémy, ale také právě svíčkami. Pokud hledáte vůni přímo na míru svého domovu, tady si určitě vyberete. Jen pozor! Hrozí vysoká pravděpodobnost, že stejně jako svíčkám propadnete i jejich parfémům.

Diptique

Pařížská vůně svíček Diptyque je naprosto legendární. Není proto divu, že nechybí v žádném designovém domě. Minimalistický design svíček se snoubí s intenzivními, ale příjemnými vůněmi, kterých je nepřeberné množství.

Byredo

I svíčky mohou mohou být tvořeny z hlavy, srdce a základu stejně tak, jako tomu je u parfémů. Díky podrobnému složení vůní si tak jednoduše můžete vybrat svíčku pro konkrétní místnost, nebo událost. Ať už se jedná o relaxační vůni pro čtení knih, nebo energicky nabyté nóty pro lepší produktivitu práce.