Návrh designu je originálním dílem Pasta Onera, jemuž se také často přezdívá Michelangelo 21. století. Jeho styl pochází z uměleckého graffiti, street artu, který se postupně přenesl až ke galerijnímu umění a pop artu. Nyní svoji kreativitu propůjčil značce Floppy, kterou milují všichni fanoušci jógy a zejména pak originálních protiskluzových podložek.

Kromě limitované edice barevného designu pop art věnovali návrháři Floppy Yoga Mats pozornost také jejich umístění na skvělý a příjemný povrch a přírodní recyklovatelný kaučuk. Spojení těchto tří věcí nám přináší dokonalý zážitek při každé lekci dnes již masově oblíbeného cvičení.

Limitovaná kolekce prémiových podložek patří navíc mezi produkty z řad eco friendly, také neklouže a díky jejímu savému semišovému povrchu nepotřebujete ručník proti potu. Mezi další praktické funkce patří, že celou podložku lze prát v pračce nebo ji jen osprchovat a pověsit. Celý produkt je samozřejmě doplněn i stylovým popruhem na nošení.

Seznamte se s Pastou!

Pasta Oner platí za jednoho z nejvýraznějších představitelů současné české umělecké scény. Coby tvůrčí osobnost se Pasta Oner v posledních letech intenzivně profiluje v mezích klasických nezávislých i veřejných galerijních provozů, ve kterých snoubí a zároveň i překračuje klasické žánrové kategorie pop artu a cartoon estetiky. Přesto, že se v jádru své práce dotýká principů „postprodukce“,  vymyká se Pasta Oner svou tvorbou aktuálním dominantním proudům post-konceptuálních strategií ve výtvarném umění.

Středobodem Pastovy tvorby je akrylová malba a vytváření závěsných obrazů, stejně tak jako navrhování prostorových objektů, plastik, instalací a realizace muralů, tj. velkoformátových maleb ve veřejném prostoru.

Dílo Pasty Onera svým charakteristickým způsobem reflektuje a ironizuje současnou popkulturní společnost. Tradiční témata fascinace světem bohatstvím, sexu, víry, luxusních značek a spotřební krásy zařazuje autor do nového a aktuálního kontextu kybernetické společnosti, světa exponenciálně rostoucí rychlosti přenosu informací a klipové estetiky každodenního prožívání.