I svůj domov je nutné obléknout do podzimních trendů. Gant Home udává bytové trendy již řadu let a ani letos tomu není jinak. Nová kolekce je již v prodeji a to i na internetu na www.beinstyle.cz. Již na první pohled vás zcela jistě zahřeje.

Vše je motivováno americkou kulturou, konkrétně nikdy nespícím ostrovem Manhattan, na který nás pozval velmi inspirativní pár , Buj a Zach. Tito úspěšní fotografové žijí společně se svým synem Arelem a psem Tobi a nechali se inspirovat novou kolekcí Gant Home, aby i ten jejich domov byl co nejkrásnější. Na otázku, zda mají oba stejný vkus, paradoxně odpověděli, že ne. Buj preferuje barvy a etnický styl, jelikož pochází z Turecka. Zach miluje moderní interiéry a architekturu, ale vše musí být nadmíru pohodlné. “Nemohu žít v bílých krabicích a přehnané sterilitě”, říká Zach. “K životu potřebuji barvy a materiály. Prostor, kde žiju, musí k životu také být a život vyzařovat, ale zároveň působit šik”, dodává Zach.

To vše kolekce Gant Home splňuje. Buj v ní našla pestré a teplé barvy, které ji Turecko připomínají. Zach propadl pohodlnosti a eleganci, kterou každý kousek obsahuje. V podzimní kolekci Gant Home najdete řadu polštářů, které neslouží jen jako ozdoba na pohovku, ale odpočinout si na nich je slast. Materiály jsou vysoce kvalitní, měkké a příjemné, čímž dodávají domovu onu pohodlnost. Při zimních večerech bude nádhera se schoulit do společné náruče a přikrýt vlněným přehozem, který rozhodně nemusí sloužit jen k zastlání peřin. I koupelna dostane díky ručníkům podzimních barev svůj styl a podzimní nádech, který oceníte každé ráno i večer. V kolekci nechybí ani polštáře a přehozy s pověstnými a typickými hvězdami, které ke značce Gant neodmyslitelně patří. A nezapomeňte, když vyskočíte z teplé postele do studeného sychravého rána, vklouzněte do teplých a příjemných pantoflí, které vás nejen zahřejí.

 

Foto: PR firem