V barevných kombinacích se fantazii meze nekladou. Pokud patříte k milovníkům minimalismu, potěší vás bíle doladěné dekorace, které prostor rozzáří a sjednotí. Tradiční červená je také v kurzu, trochu netradičně ji můžete ladit se šedou a získat tak velmi elegantní barevnou kombinaci. Pokud máte rádi jednoduchost, určitě vás potěší zelená, především v tmavších odstínech. V posledních letech se do popředí dostává také fialová barva, která v kombinaci se zlatou vypadá velmi luxusně a vašemu interiéru dodá šmrnc.

ab13b2314196dcd0b237c548766c63fc

Nádherně vypadá také kombinace bílé se zlatou, kterou jsme si zamilovali i my v redakci Iconiq. Rozsvítí celý váš byt dokonale a vytvoří z něj elegantní prostor plný čisté nádhery.

Stylově se můžete držet při zemi a pořídit si pouze vánoční ubrousky na stůl nebo se trochu rozšoupnout a vzít si do parády celý byt. Světýlka, polštáře se sobi, svíčky všech velikostí i barev, barevné řetězy, adventní věnce, živé větve i vystavené sladkosti v obrovských sklenicích. Vše je dovoleno. A nezapoměňte na vůni, nic tak nenaladí vánoční atmosféru jako vůně skořice, perníčků nebo tradičních františků.

131dd327a5a359559bcf37e7a5cbf018

A především svíčky. Ty v předvánoční atmosféře nesmějí chybět. Překrásnou atmosféru vykouzlí ve sklenicích a skvěle vypadají také velké dekorativní svíčky, které postavíte vedle sebe a doplníte dekoracemi. Zkrátka užijte si předvánoční čas a trochu si pohrajte, kdy jindy to máte povolené?!

Foto: Pinterest.com