Debut Gallery je velmi příjemná prodejní galerie v centru Prahy, kterou si okamžitě zamilujete. Jeho majitelka Kateřina Rezková z ní během několika let vytvořila místo, kde najdete to nejlepší z českých i zahraničních autorů designových šperků i drobností. Šperky jsou vyrobeny v malosériích, mnohdy jde i jen o několik kusů a vyjímkou nejsou ani limitované edice po jednom kuse.

Aktuálně zde najdete také projekt Shit Happens. Designérka Zuzana Holaňová jej vytvořila společně s týmem mladých umělců. Speciálně pro Debut Gallery vznikla nová kolekce prstenů s názvem Když. „Když je o chaosu a náhodě, o boji, který bojujeme sami se sebou. To je naše vize a zároveň popis výroby samotných prstenů,“ podotýká autorka.

shithappenskdyz2

Prodejní galerie Debut Gallery, která sídlí na Malém náměstí v centru Staré Prahy před časem také s úspěchem uvedla kolekci keramických prstenů Zuzany Holaňové – Angry Bitch. Nová edice Když příznivcům nepřehlédnutelných originálních šperků nabízí verze porcelánových prstenů se zlatým a platinovým dekorováním. Cena prstenů se pohybuje podle velikosti od 1250 až 1600 korun.

Foto: Archiv autorky