Již před více než deseti lety odkoupila Betsey Johnson byt na Manhattanu a rozhodla se jej upravit k obrazu svému, zohlednit svoji tvorbu, přehlídky, které jsou vždy jednou velkou párty, o níž se po skončení dlouho mluví.

Řeknu vám jedno, růžovou moc nemusím, ale také vím, že ji má spousta žen rádo. Teď ale znám také jednu, která ji naprosto zbožňuje, možná by se dalo hovořit o posedlosti. Nevím jak jinak totiž popsat chování, které vedlo k vytvoření bytu pro panenku Barbie, zahaleného do růžových obláčků, sladkých pusinek a pouťových balónků.

Betsey, která loňský rok oslavila sedmdesátku, by mohla být s klidem mojí babičkou. Její nevyzpytatelnost a nepředvídatelnost z ní ovšem dělají člověka s mnohem mladší krví. Svůj příbytek sice zahalila do růžové, vtipně ji ovšem doplnila o další barvy – výrazně žlutou, černou i bílou. Charakteristická je také směsice různých stylů, vibrace 80. let i spousta kousků, jež jsou inspirovány pařížskou vintage. Stěnám návrhářka dodala trochu života pomocí fotografií a křiklavých obrazů. Po domě rozmístila živé květiny.

Na prostoru čítajícím 154 m2 vás zaujmou židle v jídelně, čtyři ložnice v různém provedení, dvě luxusní koupelny či ebenové podlahy. Málem bych zapomněla na luxusní růžové sofa, zrcadla, paravány a záviděníhodné lustry. Pohled z okna nabízí výhled na Greenwich Village.

I přesto, že Betsey zmiňovaný apartmán prodala již před několika lety za úctyhodných 3,6 milionů dolarů, nemohla jsem vám jej prostě a jednoduše upřít. Jedná se totiž přesně o ten typ domu, který budete nenávidět nebo si jej naprosto zamilujete.

Foto: Pinterest.com