Stínidlo

Stínidla k lustrům a lampám prostě patří. A to nejen z hlediska funkčnosti, protože se podílí na výsledném světlu, ale jsou i důležitým designovým prvkem. Alespoň ta od Lavmi, která vynikne v jakémkoliv prostoru a vnese do něho styl a harmonii.

Vlněná deka

Není nic lepšího než se po náročném dni zachumlat s hrnkem čaje a oblíbenou knihou do pořádně huňaté deky. Pro opravdové pohodlí vybírejte ty ze 100% vlny, které jsou zárukou kvality, funkčnosti a krásy. Hledejte např. u značky Jedině.

Tkaný koberec

Koberce z dílny KS Textile Art jsou dalším nadčasovým kouskem, díky němuž dodáte svému domovu stylovou dekoraci, ale hlavně funkční doplněk. Jsou totiž ručně tkané a vyrobené na míru z kvalitní vlny.

Porcelánové nádobí

Na každém malém detailu záleží, tedy třeba i na tom, do jaké misky či talířku si ráno připravíte oblíbenou snídani. Kolekce dekorované od osobité malířky, kreslířky a ilustrátorky Lény Brauner vám vykouzlí úsměv na tváři a určitě vám bude chutnat ještě mnohem víc.

Mýdlo

Nejen obývák či ložnice dělají domácí útulno. Takové mýdlo v podání designérky Heleny Heinz povznese ranní očistu na hotový rituál. Najdete u ní mýdla nejrůznějších velikostí, barev i tvarů, jež vychází z odlitků přírodních kamenů, a jsme si jisti, že jejich vůni určitě podlehnete.