„Rozhodnutí o uzavření vzájemného partnerství stojí na pevných základech úspěšné předchozí spolupráce na významných projektech,“ uvádí Jaroslav Vendl, CEO a Co-founder společnosti SilentLab. „Naším společným cílem je nabízet flexibilní a dobře vybavený prostor pro skupinový meeting, soustředěnou samostatnou práci nebo prezentaci,“ doplňuje Jiří Zavadil, ředitel společnosti Vitra pro ČR a Slovensko.

Díky vzájemné spolupráci společnosti v minulosti uspěly s projekty napříč obory například pro Accenture, P3 Logistic Parks, Henkel, Ernst & Young, Crestyl, nebo v rámci stěhování výzkumné agentury Kantar do nových prostor zrekonstruovaného prvorepublikového paláce Bubenská 1.

Toto nové partnerství neznamená jen vystavení produktů SilentLab v karlínském showroomu Vitra, ale je začátkem mnoha společných událostí, akcí a projektů v oblasti interiéru kancelářských prostor. První takovou událostí je launch nové akustické mikrokanceláře MICROOFFICE REALM, která byla vyvinuta s ohledem na wellbeing. Nyní ji zákazníci mohou vidět výhradně v pražském karlínském showroomu Vitra. MICROOFFICE REALM plánuje SilentLab představit letos v říjnu na mezinárodním veletrhu kanceláří a pracovního prostředí Orgatec v Německu.

SilentLab

Zdroj: SilentLab

Akustická mikrokancelář MICROOFFICE REALM nese název v souladu s účelem, pro který byla navržena – wellbeing. Nejenže vyřeší základní aspekty ideálního pracovního prostředí, jako je klid a ticho, ale její interiér navodí pozitivní energii a podporuje koncentraci na to, aby její uživatelé lépe dosahovali svých cílů nejen v profesní rovině.

O společnosti

Česká společnost SilentLab stojí za originálním akustickým konceptem, díky kterému odhluční jakýkoli interiér a přinese klid a soukromí i do těch nejhlučnějších prostor. V jejím týmu jsou experti na akustiku, a proto všechny své akustické produkty sama navrhuje i vyrábí. Dokáže tak poskytnout komplexní akustiku na klíč, včetně zcela atypických řešení. Dbá přitom na maximální funkčnost i design produktů.

Produkty SilenLab díky tomu již sesbíraly řadu mezinárodních ocenění, jako je Red Dot Design Award, German Design Award, Archiproducts Design Awards, BigSee Award a Good Design Award. Nejvíce cen přitom dostal světově unikátní prototyp mikrokanceláře se skleněným stropem MICROOFFICE UNIQ.

Autor: Fimar