Vaše nápady, vaše realizace

Ujasněte si, na co byste se rádi ve svém bytě dívali. Měly by to být fotky z cest, rodinné fotky, domácí mazlíčci, slavné architektonické budovy, geometrické tvary, nebo cokoliv jiného? Záleží jen na vás. Určitě je ale dobré zvolit téma fotek tak, aby dávalo smysl a tvořilo jednotný celek.

Buďtě kreativní

Nenašli jste ty pravé rámečky? Fotostěnu můžete vytvořit i bez nich. Zkuste fotky například zavěsit na šňůrky, nebo z nich vytvořit koláž. Hrajte s i s jejich velikostmi. Oblíbené fotografie je škoda udělat malé. Naopak pro doplňkové fotky zvolte menší formát. Lepte, posouvejte a otáčejte, dokud s výsledkem nebudete spokojeni.

Nebojte se barev

Fotostěna se s vaším interiérem může barevně doplňovat, nebo být jeho dominantou.Vybírejte podle svého vkusu a v čem se budete cítit nejlépe. My vám ale radíme experimentovat. Pokud je váš interiér tmavý, zkuste zvolit fotostěnu laděnou do světlých barev. Naopak, je-li váš interiér světlý, nebojte se barevných kombinací.

Každé místo je vhodné

S fotostěnou si můžete vyhrát i v prostoru, který na první pohled není úplně vhodný. Zkosené zdi, rohy, stěny v koupelně – i s tím si můžete hravě poradit. Pokud si nejdříve vytvoříte dobrý plán a téma, uvidíte, že volba té správné fotostěny, dodá vašemu interiéru opravdovou unikátnost.