Pro ženy:

Šperkovnice

Na vánoce ženy dostávají od svých milovaných a nejbližších často šperky. Je tu ovšem otázka- mají tyto šperky kam ukládat? Ať je tomu jakkoliv, šperkovnice by neměla chybět žádné ženě. Navíc si můžete být téměř jistí, že právě na tento užitečný předmět si málokdo vzpomene, a tak máte originální dárek na světě!

women-tesora-box Štóla

Nejen, že jsou štóly jedním z aktuálních trendů, ale jsou zároveň příjemnou obměnou typické šály. Navíc, pokud koupíte štólu z pravé kožešiny, darujete tak nadčasový kousek, který bude v kurzu ve všech chladných sezónách mnoha příštích let. Skvělý tip je delší chlupatá štóla, která může sloužit nejen jako náhrada za šálu, ale i jako dekor kabátu, který dodá správný dotek luxusu.women-stole

Pro muže:

Manžety

Manžety spadají do klasických dárků. Ovšem, není klasika jako klasika. Manžety jsou k dostání v mnoha originálních provedeních. Co letos zkusit ty v podobě malého fotbalového hřiště s míčem? Manažer se poté jistě neobejde bez Hi-Tech manžet vybavených USB pamětovými Flash kartami. Věřte, že takovýto nečekaný detail opravdu nadchne!

men-soccer-cufflinksŠlehač na pivo

Originálním dárkem pro milovníky piva může být tato minimalistická pomůcka. Jedná se o dárek především pro pivaře zapomnětlivce, kteří svůj mok nevypijí včas a nechají vždy vyprchat pěnu. S touto “hračkou” si pěnu na pivu vykouzlí během několika sekund opět kdykoliv zpátky!
men_beerfoamer

Pro teenagery:

Stylová sluchátka

Teenageři a hudba jsou v podstatě nerozlučitelnou dvojkou. Módní holky i kluci si pak potrpí i na kvalitní a dobře vypadající sluchátka. Co takhle vyzkoušet nějaké trendové metalických barev a potisků? Ty z “růžového zlata” zajisté potěší nějakou stylovou slečnu, která miluje originální a minimalistické zpracování.
teen-happyplugsDávkovač na cukrátka

Všechny mlsné jazýčky zaujme originální dávkovač na bonbóny. Takovýto kousek je nejen praktický, ale zároveň tvoří příjemnou dekoraci, která oživí nejen dětský pokoj, ale i kuchyň.
men-people-feeder

Zdroj: Archiv firem