Moderní klasika

Šípky kombinované s větvičkami jehličnanů mohou být skvělým dekoračním prvkem jakékoliv vánoční tabule. Navíc je můžete využít v mnoha způsobech. Naaranžujte tyto dvě přírodniny do skleněných váz na střed vánoční tabule. K ubrouskům navažte také pár větviček, ke kterým přilepte šípky. Skvěle se k této kombinaci hodí čistě bílý ubrus a červené podtalíře. Luxus dodají moderní zlaté příbory. Kombinace, kterou si oblíbí lidé s vánoční náladou a smyslem pro minimalismus a čistotu.

87a915715b4398e160086bebc282b8a7

Bílo-žluto-černá

Netradiční a hravé Vánoce dostávají s kombinací žluté, černé a bílé úplně jiný rozměr. V zasedacím pořádku můžete udělat jasno umístěním baněk se jmény na každý talíř. Místo ikebany zase můžete vytvořit papírové stromečky, na kterých můžete nechat zapracovat vaši kreativitu a fantazii. Celá tabule tak bude mladistvá a svěží.

0e4ee30dd8ba460ff0a08f7d0c0cca05

 

Stříbro kam se podíváš

Glamour look Vánocím dodá určitě stříbrný, či zlatý ubrus. Ten poté stačí doplnit jen jemnými přírodními detaily v podobě větviček a sušených květin. Neutrální porcelánové talíře a čiré sklo na závěr vše harmonicky propojí. Jako barevný twist přidejte mezi větvičky pár barevných baněk, nebo ozdůbek, které celou kompozici oživí.

5dafc33b1b681c5a6d67afbcdc32dfe7

Santova tabule

Milovníci tradičních vánočních barev si určitě oblíbí klasickou tabuli s červeno-bílo-zelenou kombinací barev a se spoustou sobů, hvězd a jiných vánočních atributů. Označit zasedací místa můžete pomocí malých dárečků položených na talíři s náležitým jménem. Skvělá náhražka ikebany může být dortový talíř na nožce, na který položíte větší vánoční svíčku. Po stranách ji poté dekorujte baňkami, nebo jinými vánočními ozdobami pro bohatší vzhled. K tomuto designu je pěkné ladit do stejného stylu celý interiér tak, aby vánoční duch přímo sálal z celého prostředí.

Contact Marketing/ Press Office: 01202 596100

Alternativní design

Ti co si potrpí na design, pak věříme, že je osloví právě tato varianta. Různé stromky v květináčích uprostřed stolu jsou v podstatě středobodem celé sváteční tabule, nicméně budete-li chtít vidět na protisedícího, tato varianta se nejeví jako ta pravá. Nápad využít kombinaci moderního porcelánu s přírodními prvky je ale aktuální a trendy!

bc2856552be5f6ce9fb94b902620c665

Zdroj: Pinterest, Tumblr