Ano, na někoho to může působit jako kýč. Ale tak trochu i to k Vánocům patří. I byt se ale dá vyzdobit vkusně a s citem.

V barevných kombinacích se fantazii meze nekladou. Pokud patříte k milovníkům minimalismu, potěší vás bíle doladěné dekorace, které prostor rozzáří a sjednotí. Tradiční červená je také v kurzu, trochu netradičně ji můžete ladit se šedou a získat tak velmi elegantní barevnou kombinaci. Pokud máte rádi jednoduchost, určitě vás potěší zelená, především v tmavších odstínech. V posledních letech se do popředí dostává také fialová barva, která v kombinaci se zlatou vypadá velmi luxusně a vašemu interiéru dodá šmrnc.

Stylově se můžete držet při zemi a pořídit si pouze vánoční ubrousky na stůl nebo se trochu rozšoupnout a vzít si do parády celý byt. Světýlka, polštáře se sobi, svíčky všech velikostí i barev, barevné řetězy, adventní věnce, živé větve i vystavené sladkosti v obrovských sklenicích. Vše je dovoleno. A nezapoměňte na vůni, nic tak nenaladí vánoční atmosféru jako vůně skořice, perníčků nebo tradičních františků.

Inspiraci můžete najít v následující galerii.

Zdroj: Pinterest.com