Zvali jsme vás minulý rok a jsme moc rádi, že vás můžeme pozvat na tuto skvělou akci i letos. Floristka Jaroslava Malinová pořádá svoji vánoční výstavu již poněkolikáté. Letošní ročník je vyjjímečný. Pro velký úspěch se totiž do Olovnice můžete podívat třikrát po sobě.

Když přijedete k Brejníkovu Mlýnu, zprvu vás upoutá jen vánoční věnec na dveřích. Jakmile ale vejdete do prvního patra, budete naprosto okouzleni. Velký tradiční prostor s původními trámy je vyzdoben do posledního detailu. Dokonale vyskládané drobnosti a vánoční dekorace jsou vždy laděni do různých barev a vytváří tak celek, který působí velmi jednotně. V Olovnici najdete také adventní věnce a živé květiny. Po chvíli budete mít pocit, že chcete všechno a chcete to hned. Postupně budete na stejném místě objevovat nové a nové roztomilosti a domů budete odjíždět minimálně po dvou hodinách, spokojení a vánočně naladění.

Letos se Jaroslava Malinová rozhodla pořádat svoji výstavu tři víkendy po sobě, aby mohla v Brejníkově Mlýně přivítat co nejvíce návštěv. První termín je 29., 30. listopadu a 1. prosince. Více informací najdete na Facebooku.

Foto: Kamila Písaříková