Najít notebook, který vyhovuje po všech stránkách, je designový, elegantní, lehký a tenký a navíc splňuje všechna očekávání co se technické stánky týče, to není jen tak. Nový notebook od Samsungu vás ale přesvědčí na první dotek.

My ženy se nejdřív zaměříme na vzhled. Je krásný. Tenoučký a elegantní a navíc lehký, takže se nepronese a elegantně vklouzne do každé stylové kabelky. U Samsung ATIV Book 9 Lite můžete a vlastně i musíte být nároční. V bílé i černé barvě je připraven vám splnit všechna přání. Když si navíc vyberete variantu s dotykovou obrazovkou, ovládání bude mít najednou nový rozměr.

Samsung_ATIV_Book_9_Lite_01

Ale protože tato novinka není určena jen pro ženy, sluší se představit i několik technických detailů. Samsung ATIV Book 9 Lite má ve své výbavě výkonný čtyřjádrový procesor, který zajišťuje optimální rychlost počítače, rychlý SSD disk s kapacitou 128 GB pro bezpečné uložení velkého objemu dat a pochlubit se může také bleskovým spuštěním za 8 sekund nebo startem z režimu spánku za pouhé 2 sekundy. Zvládá také jako většina žen multitasking, takže si lehce poradí s několika aplikacemi najednou. Energii čerpá Samsung ATIV Book 9 Lite z baterie s technologií anti-aging (výdrž až 8 hodin), která umožňuje nabít baterii notebooku až 1 500krát, což je trojnásobek životnosti obvyklé baterie.

Samsung_ATIV_Book_9_Lite_02

Tomu se říká láska na první pohled. Samsung ATIV Book 9 Lite má vše, co si od nového notebooku přejete..a vlastně i něco navíc, synchronizuje a zálohuje totiž velmi jednoduše všechny vaše data a vy k nim tak máte přístup odkudkoliv a kdykoliv.

Foto: Archiv