Čím jsem starší, tím mě paradoxně ubývá vánočních přání. Snad je to tím, že vše podstatné už ve svém životě mám. Zní to jako klišé, ale Vánoce jsou skutečně pro mě už několik let jen o radosti a přáních mých dětí. Ony dělají Vánoce takové, jaké mají být. Veselé a šťastné. Když se nás bude držet zdraví, vše ostatní si nějak pořídíme. A tak bych ráda dnešní článek opět pojala jako vzkaz a přání těm, kteří mě celý rok obklopují.

Vzkaz a přání své redakci

Naše redakce se v polovině tohoto roku obměnila. Svým kolegům přeji hodně inspirace, chutě do psaní a radost ze své práce. Svému současnému týmu přeji trochu vánočního klidu, aby na pár dní zapomněl na počítačovou klávesnici a vychutnával si vůni cukroví a jehličí. Do příštího roku vstupme s optimismem a chutí do práce, které nás čeká více než dost. Pojďme si udržet laťku, kterou jsme si nastavili nebo lépe, pojďme ji opět zase o něco zvednout. Stále je kam! Ráda bych ale i svým bývalým redaktorkám a spolupracovníkům popřála krásné Vánoce a v jejich další kariéře jen to nejlepší.

Vzkaz a přání české módní scéně

Iconiq se pravidelně snaží v rámci svých možností podporovat talentované české módní návrháře. Ráda bych jim popřála nekonečnou inspiraci pro další kolekce, skvělý marketingový tým, který by jim dodal patřičné povědomí a věrné zákazníky, kteří budou jejich modely hrdě oblékat. Iconiq by byl rád i příští rok on-line magazínem, který bude českou módu podporovat a úzce s ní spolupracovat. A vzkaz? Pojďme si navzájem trochu více naproti.

Vzkaz čtenářům

Milí čtenáři našeho on-line magazínu. Vše, co tvoříme, tvoříme pro vás. Jste naší motivací, inspirací i cílem být lepší. Snad jsme vám rok 2015 trochu zpříjemnili, osvěžili a na chvíli umožnili hodit starosti za hlavu a prostě jen tak marnotratně brouzdat světem módy, designu a kreativním životním stylem. Já i celá redakce vám přejeme klidné Vánoce, které vás propojí s rodinou i přáteli tak, jak to dokáže jen a pouze duch Vánoc.

Vzkaz a přání své rodině

Je to paradoxní leč pravdivé. Kdybych neměla rodinu, asi bych mohla mnohem více pracovat a být v užším kontaktu se světem módy. Na druhou stranu bez své rodiny už bych nikdy nebyla tím, kým jsem. Ani Iconiq by pravděpodobně neexistoval. Můj životní příběh, lépe řečeno příběh mého syna, mi zcela otevřel oči a posunul do jiných sfér. Své rodině děkuji za to, že ji mám. Díky ní, prožívám hezké i hodně krušné dny, ale dává mi jistotu, že můj život má smysl a snad i hluboký význam. A slibuji, že letošní Vánoce budou pohodové a Ježíšek určitě dorazí, vždyť jste byli hodní!!!

Vzkaz a přání svému nejbližšímu okolí

Všem přeji zdraví, těm, kteří ho nemají, hodně sil a optimismu a těm, kteří se o nemocné starají, tolerantní okolí a víru v sebe samé.

Foto: Profimedia.cz; Pinterest.com