Nízké podpatky – kitten heels

Ani vysoké, ani placaté, letos vládnou ulicím nízké podpatky, takzvané kitten heels. Čím barevnější a zajímavější vaše boty budou, tím lépe. Oblíbené jsou nízké podpatky především u Francouzek. Emmanuelle Alt v nich vypadá dokonale.

Midi sukně

Všechny stylové street style ikony si v posledních měsících pořizují lehké sukně střední délky. Vypadají skvěle jak k podpatkům tak k teniskám a můžete je nosit naprosto kamkoli. Inspirujte se třeba u dánské krásky Pernille Teisbaek. Ta vypadá v sukni vždy dokonale a nenuceně.  

Červený kabát

Letos naprosto nezbytná barva začala všechny bavit a nemůžou se jí nabažit. Velká plocha červené sice může zpočátku vypadat příliš výrazně a děsivě, věřte nám ale, že jakmile si na výraznou barvu zvyknete, budete ji nosit od hlavy až po paty. Ani se nad tím nepozastavíte. Jde jen o zvyk, opravdu. Tak odložte šedou a černou a vykročte z davu. Kabát je skvělý kousek, který vám bude sloužit celou sezónu.

Velké náušnice

Doplněk letošního podzimu jsou jednoznačně velké výrazné náušnice. Nejdřív vás z nich sice budou bolet uši, pak ale zjistíte, že si bez nich zkrátka nepřipadáte kompletní. Je to třešnička na dortu každého outfitu. Vybírejte jak zlaté tak stříbrné, s kameny i bez. Je to jen na vás, jaké se vám budou nejvíce hodit. Klidně vybírejte kontrastní k vašemu outfitu. Kombinujte barvy i struktury, vše je dovoleno.

Malá kabelka

Kabelka přes rameno je skvělá. Není těžká, máte volné ruce a dodají každému oblečení úplně nový rozměr. Ideální velikost je taková, do které se vám vejde láhev s pitím, klíče, nabíječka i peněženka. Dobře vybírejte, bude vám pak sloužit léta.

Velký svetr

Klasický kousek všech chladných měsíců, svetr, je zpátky i letos. I letos má zase trochu jinou a vylepšenou podobu. Svetr je jedním ze základních kousků každého šatníku. Vybírejte proto takový, který bude kvalitní a bude vám také maximálně pohodlný. Žádnou kousavou vlnu ani nepříjemné a hrubé umělé vlákno. Investujte do klasických barev, ale letos si určitě pořiďte i nějaký hodně barevný a zábavný.

Kotníčkové boty

I letos se dočkáme našich milovaných kotníčkových bot. Letos jsou nejvíce trendy ty na vyšším podpatku. Udělají vám krásné nohy a i když na sobě budete mít jen džíny a košili, budete vypadat, že jste si ráno dala obzvláště práci. Ideálně by měly být těsné v oblasti kontíku, jako ponožka, a měly by být o něco vyšší, nad kotníkovou kost. Uvidíte, že si je zamilujete.

Ledvinka

Ledvinka je zpět, a to v celé své kráse. Ledvinku si teď můžete pořídit u všech nejvěhlasnějších designérů. To jen potvrzuje to, že se jedná o naprosto trendy módní kousek. Noste ji klasicky, přes rameno nebo jako crossbody kabelku. A budete mít volné ruce, třikrát hurá.

Šedé sako

Už jsme o něm psaly nesčetněkrát. Letos je to must have, takže neváhejte a ulovte si to svoje. Všechny stylové ženy na světě už ho mají. Je praktické, krásné a pohodlné. Není o čem přemýšlet. 

Latexový trenčkot

Neprofoukne, ochrání před deštěm a je pohodlný. Latexový nebo kožený či koženkový plášť je prostě ideální volbou na podzim. Pokud má navíc kapuci, nemusíte vůbec řešit deštník. Znáte to, když si deštník vezmete, neprší, a když ano, do práce dorazíte úplně promočená a promrzlá. Tenhle kabátek vás nikdy nezradí.