Anna Wintour je, jak se zdá, “normální” návštěvnicí přehlídek, která se musí tlačit v davu jiných novinářů. Kamera ji dokonce zachytila, jak se snaží hned po defilé poklusem dostat k východu než ho zatarasí módní fanynky.

anna-w

A znovu šéfredaktorka americké edice Vogue Anna Wintour, která, jak dokazuje fotografie, se značně nudila na přehlídce zpěváka Kanye West.

1440

A do třetice zarytá Anna Wintour, která ještě vloni hlásala, jak nenávidí selfie. Když si do instagramu zadáte hashtag annawintour, vyskočí na vás celá řada selfie s touto zarputilou dámou, která jde zkrátka s dobou.

anna

Pravá ruka Anny Wintour Grace Coddington v rámci slavnostní večeře, kterou pořádal Calvin Klein, pokřtila za přítomnosti šéfky svou knihu GRACE, která jistě dobude svět.

anna-wintour

Módní týden v New Yorku dokázal, že proti anorexii má v rukávě trumf. Tím byla oscarová herečka Whoopi Goldberg.

whoopi

Anorexie se ale přeci jen na molo dostala v podobě přehlídky Victorie Beckham, která vlastně výběrem modelek nikoho nepřekvapila. Aby zahnala spekulace o této zákeřné psychické chorobě, na instagramu se hned druhý den objevily fotografie modelek, jak si dopřávají sladkostí i tuku.

405-110-329x490

Boty jsou vždy nedílnou součástí kolekcí, ale ty od Hood by air jsou vskutku nevídané.

hood-by-air

Tommy Hilfiger má rád velkolepé show, které zastíní nejednu hvězdu. Ani New Yorku nezůstal nic dlužen a své hosty pozval do cirkusu i na “matějskou” pouť.

tommy-hilfiger

Přehlídka Alexandra Wanga zatím přilákala nejvíce světových hvězd. Nechyběla ani Madonna s dcerou Lourdes.

14317569_1076865945695178_5168680439023241467_n

A co je tou desátou zajímavostí módních týdnů a to nejen v New Yorku? Přeci vy, návštěvníci, módní fanatici, milovníci nakupování, novináři a hlavně váš osobitý styl.

kk

Foto: Instagram; WWD