1. ANO: NECHTE ZAZÁŘIT VAŠE DOPLŇKY

Pokud zvolíte minimalistické šaty, nikdy je poté nekombinujte opět s jednoduchými lodičkami. Tento look by byl příliš nudný a nezajímavý. Místo toho zvolte flitrové psaníčko a lodičky s květovanou aplikací jako jsou Lorelai od Jimmy Choo.

2. NE: NEIGNORUJTE PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

Říká se, že za krásu se musí trpět, ovšem ne zmrznout! Pro nás Středoevropany by mělo být téměř pravidlem outfit, který zároveň zahřeje. Skvělým tipem mohou být mini šaty kombinované s kalhotami. Pro pohodovější look zase copánkové punčochy přírodních odstínů a šaty v kombinaci s rolákem.

3. ANO: NÁSLEDUJTE PRAVIDLO 60/40

Pravidlo 40/60 je v podstatě koeficient odhalení. Nejdůležitější je najít harmonickou střední cestu, když se jedná o výstřihy a délky sukně tak, aby nebylo vystavené pokožky příliš. Řiďte se tedy osvědčenou metodu 40% pokožka a 60% oblečení. Takhle zajisté nešlápnete vedle!

the-dos-and-donts-of-party-dressing-with-jimmy-choo-1644501.640x0c

Doina Ciobanu, blog The Golden Diamonds

4. ANO: ZVOLTE SPRÁVNOU DÉLKU SUKNĚ

Správná délka šatů, či sukně udělá s vaší postavou úplná kouzla. Pokud nad vaší ideální délkou stále přemýšlíte, zvolte trendy midi délku, která působí nesmírně šik.

5. NE: NEPŘEHÁNĚJTE TO S ÚČESEM

Ženy mnohdy o svátcích své vlasy nešetří a kulmují precizní prstýnky od Vánoc do konce roku. Na trápení a spalování vlasů zapomeňte. Zvolte jemnější vlny, nebo si vlasy sčešte do polo upraveného drdolu a doplňte jej třpytivou sponou.

6. ANO: ZKUSTE SKVĚLOU ALTERNATIVU K ŠATŮM, OVERAL!

Skvělá alternativa na outfit na pracovní večírek může být overal. Kombinujte jej poté s jemnými lodičkami se špičkou jako ty Lucy od Jimmy Choo. Prodlouží vám nohy a zeštíhlí vizuálně postavu. Nezapomeňte zdůraznit úzký pas páskem.

 

the-dos-and-donts-of-party-dressing-with-jimmy-choo-1644503.640x0c

Sofie Valkiers, blog Fashionata

7. NE: OTEVŘENÉ LODIČKY S VYČNÍVAJÍCÍMI PUNČOCHAMI

Na tuto radu není co dodat. Zkrátka se jí řiďte.

8. ANO: OBLEČTE SE DO OBLEKU

Sako a kalhoty inspirované pánským oblekem nejsou špatnou alternativou na novoroční párty, ale i na vánoční večírek. Oživte je flitrovou obuví, nebo viditelným psaníčkem s texturou pro neobvyklý a inovativní vzhled.

the-dos-and-donts-of-party-dressing-with-jimmy-choo-1644493.640x0c

Evangelie Smyrniotaki, blog Style Heroine

9. ANO: VŠEMU OBLEČENÍ, VE KTERÉM PROTANČÍTE CELOU NOC A BUDETE SE MOCI NAJÍST

Nenoste nic,co je nepohodlné. Jestli se v šatech nemůžete hýbat, rozhodně si je neberte, ani kdyby byly ty nejkrásnější na světě. Dbejte hlavně na střih a správnou velikost, protože i v levných šatech můžete díky střihu vypadat luxusně.

10. ANO: METALICKÝM BARVÁM A VELURU

Trendem letošní zimy jsou jak metalické barvy, tak hebký velur. Kombinace navíc působí velmi sofistikovaně a vzájemně si kontrastuje, což lahodí oku. K velurovým šatům zvolte metalické lodičky, nebo můžete kombinaci také prohodit.

11. NE: NESNAŽTE SE BÝT NA FOTKÁCH PŘÍLIŠ STROJENÁ

Právě naopak, snažte se být co nejvíce přirozené, jak to jen jde. Buďte drzé, ale zároveň roztomilé. Zkrátka buďte samy sebou, na finálních fotkách to poté oceníte.

the-dos-and-donts-of-party-dressing-with-jimmy-choo-1644499.640x0c

Aimee Song, blog Song of Style

12. ANO: ZABALTE SI S SEBOU SLOŽITELNÉ BALERÍNY

Nezapomeňte si na párty sbalit složitelné baleríny. Uvidíte, že se vám ke konci večera protančeném na podpatcích budou víc jak hodit. Navíc, nikoho už nebude zajímat, zda-li jste si dokonalý pár lodiček vyzula a ničí vám to outfit.

13. ANO: MIXUJTE METALICKÉ BARVY

Například Cloud psaníčko od Jimmy Choo je skvělým tipem, jak si zlatá a stříbrná mohou hrát perfektně společně do karet. K takovému psaníčku poté zvolte například velurové tmavě zelené šaty, nebo sexy pouzdrové šaty s výstřihem na zádech.

14. NE: ŽÁDNÁ NOVÁ OBUV!

Vyjděte jen v lodičkách, které máte předem rozchozené. Rozhodně nevolte nové lodičky, puchýře by vás totiž zajisté neminuly, a to nechcete. Zkrátka zvolte ty, které máte ozkoušené a sedí vám jako ulité tak, aby jste se už po příchodu na večírek nemusela zabývat takovýmito nepříjemnostmi.

the-dos-and-donts-of-party-dressing-with-jimmy-choo-1644496.640x0c

Charlotte Groeneveld, blog The Fashion Guitar

Zdroj: Archiv firem, Facebook