Outift na party, který bude originální a nebude ho na sobě mít každá druhá žena v místnosti? Žádný problém. Inspirujte se u stylových žen, které ví, jak dodržet dress code, ale zároveň vyčnívat z davu pouzdrových šatů.

Suki Waterhouse

Bílý komplet, kostýmek, chcete-li, je nečekaný, originální a přesto naprosto perfektní volbou na jakoukoli party. Vykukující podprsenka je zajímavý detail, který ale můžete klidně vynechat, pokud to na akci, na níž se chystáte, není vhodné. Volný a trochu větší komplet je ale něco, co byste měla mít v šatníku i vy.

Sienna Miller

Sienna je průkopnicí mnoha trendů a nikdy nešlápne vedle. Její styl je kombinací dokonalé elegance a nedbalého pánského stylu. Krajkové šaty a army kabát je něco, co by jen tak někoho nenapadlo dát dohromady. Tahle dvojka se ale skvěle doplňuje a dává smysl.

Poppy Delevingne

Poppy Delevingne je typická britská kráska, která ráda sází na klasiku, ale přesto nikdy nevypadá nudně. Její looky jsou vždy svěží a působí nově a moderně. Vše je totiž o drobných detailech, které Poppy umí dokonale vychytat. S touto kombinací uspějete kdekoli. Na formálním večírku i jen tak u vánočního stromku.