I kdybyste na sobě měla onen pověstný “pytel od brambor”, díky správným doplňkům takový obleček nejen zachráníte, ale dokonce z něj uděláte outfit par excellence. Doplňky sice vypadají nenápadně ale jsou často tím nejdůležitějším. Kouzlo vhodných doplňků funguje vždy. Díky těmto doplňkům nikdy nebudete vypadat špatně.

Kdybyste tak měla investovat do něčeho nového na sebe, určitě jděte do nějakého univerzálního doplňku. Všechno, i ty nejjednodušší kombinace, totiž bude působit úplně novým dojmem. Doplňky jsou také skvělé, pokud toužíte mít něco extravagantnějšího, nezvyklého a úplně jiného.

Jaké jsou podle nás ty hlavní a nejdůležitější?

Boty

Boty jsou tím nejdůležitějším. Ne nadarmo se botám věnuje tolik pozornosti. Dokáží outfit vylepšit nebo naopak zničit. Takže investice se tady rozhodně vyplatí. A rozhodně souhlasíme s tím, že bot není nikdy dost. Boty dokáží zázraky, jak se vzhledem k outfitu, tak k vašemu sebevědomí. #powerwalk

Kabelka

Kabelka je další kousek, který umí z džín a trička udělat buď běžný casual outfit nebo je proměnit v dokonalý večerní outfit. Kabelku vybírejte dobře, kvalitní vám bude sloužit roky. Pokud toužíte po minimalistickém a jednoduchém šatníku, tak právě kabelky nebo boty jsou tím, na čem se ve chvílích kreativní nouze můžete vyřádit. Jednoduché džíny s košilí vypadají pokaždé jinak právě díky chytře zvoleným doplňkům.

(Sluneční) brýle

Brýle jsou důležité jak pro zdraví vašich očí, tak pro váš outfit. Správnou volbou brýlí můžete pomoci svému obličeji (obrovské kruhy pod očima nebo extrémní únava), ale také outfitům. Takže jedny určitě nestačí a určitě se nebojte jít do nějakých hodně zajímavých a trendy.

Šátek

O to, na kolik způsobů se dá nosit obyčejný šátek, jsme už psali. Okolo hlavy, krku, zápěstí nebo třeba i místo pásku. Barevný Šátek je poslední tečkou každého outfitu a my se jich nemůžeme nabažit. Je to tak jednoduché. Pokud chcete změnu, jednoduše si okolo krku uvázejte šátek a je to.

Čepice

Čepice je poměrně opomíjeným doplňkem. Málokdo je nosí, spousta lidí má pocit, že jim nesluší a někomu přijdou moc výrazné. To je ale nesmysl. Čepice můžete nosit každý a není vůbec složité je kombinovat. Jsou poslední tečkou každého outfitu a určitě se jich nemusíte bát.