Elin Kling

Jedna z prvních blogerek vůbec, Elin Kling, je typickou Švédskou kráskou. Miluje minimalismus a především černou barvu. Před několika lety založila značku Toteme zaměřenou na ty nejlepší minimalistické kousky, které by měly být základem každého šatníku.

Done! Excited to show you more from our AW18 presentation tomorrow! Now – ?

Příspěvek sdílený Elin Kling (@elinkling),

Maja Wyh

Mistryně ve vrstvení, Maja, je stálicí švédské blogosféry. V jejím stylu najdete inspiraci sestrami Olsenovými a my se vůbec nezlobíme. Její Instagram je směsí denních outfitů, uměleckých děl a obrázků, které ji inspirují.

@netaporter #netaporterxbalenciaga

Příspěvek sdílený Maja (@majawyh),

Victoria Törnegren

Victoria už roky nosí svou milovanou uniformu – světlé džíny, černý top a křivák. A hlavně dlouhé blond vlasy. Její Instagram nás ale i po letech stále baví. Navíc je stále u moře, takže vám bude přes displej telefonu neustále posílat pořádnou dávku slunce a moře.

Strollin’ ??

Příspěvek sdílený Victoria Törnegren (@victoriatornegren),

Kenza Zouiten

Kenza bloguje už od 14ti let a rozhodně se nechystá přestat. Spoluvlastní trendy značku oblečení Ivyrevel a má mimo skvělého stylu také srdce na dlani. Milujeme jak její styl, tak její osobnost.

Lisa Olsson

Lisa si s módou ráda hraje, nosí spoustu trendy kousků a nebojí se ani té nejbarevnější kombinace. Jestli se vám líbí trochu extravagantnější, švédsky nekompromisní styl, Lisa vás bude bavit.