Černý rolák

Jeden těsný a druhý volný. Rolák vás zachrání, i když nebudete vůbec vědět, co na sebe. Vypadá stylově a sofitikovaně a dá se kombinovat naprosto se vším a vždy vypadá žensky. Pokud vás nebude bavit, stačí na něj navrstvit zlaté náhrdelníky a voilà, máte úplně nový look. 

Barevná halenka

Výrazná vzorovaná halenka je přesně to, co každá žena (nebo i muž) potřebuje mít ve skříni. V momentě, kdy budete chtít nějaké oživení, trochu barev do života, nenajdete lepší kousek. Můžete si ji vzít jak k černým i modrým džínám, cigaretovým kalhotám, tak i k pouzdrové sukni. A rozhodně se nemusíte bát kombinovat ji s jinými vzory. Naopak. Jen do toho.

Úzké džíny

Vypadají prostě vždycky dobře. Je jedno, jaké barvě dáváte přednost. Úzké džíny (ne nutně skinny) jsou naprostý základ stylového šatníku. Hodí se ke všemu (úplně ke všemu) a je to kousek, který si můžete vzít, i když nemáte nejmenší chuť přemýšlet o tom, co si obléct. Prostě je hodíte na sebe a můžete běžet. 

Dlouhé šaty na ramínka

Ideální kousek na léto a na podzimní a zimní vrstvení. I tady nezáleží na tom, v jaké barvě si je vyberete. Uvidíte, že je budete nosit neustále. V létě je stačí jen hodit na sebe, obout k nim tenisky nebo mokasíny a máte skvělý outfit. V zimě je pak navrstvěte s rolákem, úzkými džínami nebo jinými kalhotami. Možností je nekonečně mnoho. 

Pánské sako

Pánské sako je momentálně snad ten nejvíce trendy kousek. Věřte ale, že pánské sako vás nepřestane bavit ani až tahle vlna opadne. Unosíte ho vždycky, je to totiž klasika. Můžete ho nosit na milion způsobů. Skvěle vypadá k džínům a tričku, na večer k šatům, do práce ke kalhotám nebo minisukni. Jednoduše v něm můžete žít od rána do večera.

Pohodlný svetr

Huňtaý, teplý a pohodlný svetr by neměl chybět v žádné skříni. V létě ho unosíte na chladná rána, v zimě je to naprostá nezbytnost. Do svetru se určitě vyplatí investovat a jeho koupi rozhodně neuspěchejte, vyberte si takový, který vým bude opravdu sedět. Navíc, ano, budeme se opakovat, ale svetr můžete nosit jak přes šaty, tak k džínám, takže není o čem přemýšlet. Musíte ho mít.