Koncem léta už jsme opravdu nevěděly, co na sebe. Všechny letní šaty se nám okoukaly a boty prošlapaly. A teď už chceme vrstvit! Chceme se zase pořádně učesat a namalovat, to bylo přes léto trochu komplikovanější, a vyrazit do ulic plných barevného listí. Jdete snámi?

1) Vintage tričko

A rozhodně platí, že čím starší tím lepší. Hodí se ke všemu a je neskutečně pohodlné. Zapátrejte ve skříni, možná že už nějaké skvělé máte a ani o tom nevíte.

musthave1

2) Huňatý svetr

Není jich nikdy dost a můžete je nosit klidně celý rok, když tedy zrovna není 3o stupňů ve stínu, a je v nich nejtepleji. Šedý je klasika, letos ale zkuste třeba růžový nebo žlutý. Barev se rozhodně nebojte a rozšiřte si sbírku o zajímavé kousky.

musthave3

3) Vyšívané džíny

Vlastně cokoli vyšívaného, ale džíny jsou nejlepší. Můžete si je koupit, nebo oprašte svoje vyšívací schopnosti a vrhněte se na to sama! Fantazii se meze nekladou a čím barevnější tím lepší.

musthave4

4) Sametová bunda

Ano, zase samet. Píšeme o něm často, ale to jen proto, že to je pro nadcházející sezónu naprosto zásadní materiál. Pořiďte si určitě něco z tohoto super retro materiálu. Bunda vypadá skvěle a zaručeně vás zahřeje.

musthave5

5) Bomber

Bomber zůstává i na podzim. Ale ne jen tak ledajaký. Jděte do barev, nášivek a nových materiálů, hlavně se nedržte při zemi.

musthave6

6) Džínová bunda

Naše rada? Zajděte si pro ni do sekáče. Tam jich najdete spoustu a budou mít ten správný oversized střih. Pod ní si oblečte svůj oblíený svetr a budete za hvězdu.

musthave22

 

Zdroj: Pinterest, Instagram