A View reflektuje povědomou a legendární estetiku devadesátých let minulého století, a to i použitými materiály -tvoří je funkční textilie a telecí kůže s reflexním prvkem a detaily. Orámování tenisek je z funkční pěny a podrážka z polyuretanu.

Boty vytvořili v rámci tvůrčího dialogu Lucien Clark s Virgil Abloh, který do ní vložil adaptabilitu i charakteristické designové prvky stylu značky Louis Vuitton. I když je bota určena na každodenní nošení jako součást šatníku moderního muže, je samozřejmě vhodná i na skateboarding. Tenisky A View jsou k dostání  ve třech barevných variacích – černá/oranžová, bílá/oranžová a modrá.

O značce Louis Vuitton

Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu jedinečný design, v němž se snoubí inovace a styl s tou nejlepší kvalitou. I dnes zůstává značka věrna duchu svého zakladatele Louise Vuittona. Ten, díky svým zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, které byly stejně elegantní jako praktické, je považován i za zakladatele filosofie ‚umění cestování‘. Již od dnů Louise Vuittona se s příběhem značky pojí odvaha. Věrna tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelně zve architekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a papírového zboží. Dokonalá kvalita produktů Louis Vuitton je důkazem péče, kterou značka věnuje řemeslnému zpracování.