Kabelky jsme u Acne Studios v průběhu let zahlédnout mohli, ovšem nyní mají mnohem ambicióznější cíl, kolekci kabelek, která bude naprosto jedinečná! Z toho, fashion victims, můžeme být naprosto nadšené. Kolekce je již dostupná k zakoupení na oficiálním webu a ve všech kamenných pobočkách po celém světě. Svoji vysněnou kabelku si najde každá z vás. Nechybí mladiství batůžek, ale ani klasická “pracovní” kabelka z hladké kůže.

K dostání je 5 odlišných modelů v různém barevném provedení. Za zmínění rozhodně stojí kolekce ROPE, která minimalistické tvary kabelek a batůžků doplňuje o vtipnou provázkovou dekoraci.  Skvosty ručně vyrobené a šité z nejkvalitnější kůže v Itálii nejsou levnou záležitostí. Ceny se pohybují okolo patnácti set dolarů.

“Když jsem začal uvažovat nad myšlenkou, že Acne začne vytvářet i kabelky, nechtěl jsem původně vytvořit klasickou It-Bag, chtěl jsem zkoumat různé tvary, linie a styly, které by byly charakteristické a originální,” vysvětlil Jonny Johansson, kreativní ředitel Acne Studios, v tiskové zprávě. To se mu s neobyčejnými kabelkami zajisté povedlo!

Acne-Studios-Bags-2015-04-960x640

Zdroj: WWD