Modelka i kreativní ředitelka

Přestože hlavní hvězdou celé série od slavného Juergena Tellera je právě Adwoa, která celý photoshoot zároveň režírovala, na fotografiích uvidíme také její nejbližší přátele, sestru Kesewa Aboah i rodinu v Ghaně. Modelka tam vzala celý tým Burberry, který pro její příbuzné vytvořil outfity na míru s klasickým kostkovaným potiskem.

Návrat do Ghany

“V Ghaně se cítím jako doma hlavně proto, že zde vyrostl můj táta, a mám odsud spoustu krásných vzpomínek,” vysvětluje Adwoa. Nevrací se sem ale příliš často kvůli nabitému programu – kromě toho, že je jednou z nejžádanějších modelek současnosti se věnuje osvětě o psychickém zdraví a založila platformu Gurls Talk, v rámci které objíždí svět a pořádá přednášky a workshopy nejen pro dívky.

New York jako druhý domov

“New York je můj druhý domov”, říká Adwoa. Momentálně zde žije a vytvořila si tu síť nejlepších přátel, převážně lidí, kteří se sem, stejně jako ona, přestěhovali z Londýna. Podle ní je americká metropole vzrušujícím městem, kde se nikdy nezačne nudit. Podívejte se, jak celé focení probíhalo!