Brazilec, který vyrůstal v metropolitním Londýně a studoval na USC v Los Angeles se netají, že světu módy může být velkým přínosem značkou, kterou před čtyřmi lety založil.

Lewisovi kolekce jsou zábavné a unikátní se zaměřením na komfort a každodenní pohodlí. Žena, kterou obléká, je uvolněná, odvážná a odhodlaná podstupovat rizika. Odlišuje ho výběr inspirativních múz. Každou sezónu pojímá s jiným konceptem a náladou. Od stylu LA Chola girl po styl konzervativních židovských žen, se zdá, že se tento mladý designér před žádnou tématikou nezastaví. To, že módu miluje a žije jí, se rozhodně zapřít nedá.

Před začátkem své vlastní kariéry si mladinký designér přivydělával v obchodě s vintage oblečením. Umožnilo mi to  seznámit se se zpracováním oděvů, jejich řemeslným zpracováním, střihem a fittingem,” řekl ke své zkušenosti Alex. “Je to jako učit se latinu, aby jste se mohli snadno naučit mluvit všemi románskými jazyky. V podstatě jsem se tam naučil základy, které bych nikde jinde nezískal,” dodal k tomu mladý designér.
MTM0MTg3Mzk2OTQwOTk1MDM4

Ještě před dvěma lety byl Lewis ve své firmě sám a pracoval na jeho první Pre-Fall a Resort kolekci. Po roce se jeho tým rozrostl o čtyři další spolupracovníky, kteří se již podíleli na jarní kolekci 2015.

 

MTM0NzAwNTE1MzQxNjgyNjk4

Za zmínění stojí kousky z jarní kolekce v podobě open-toe lodiček, všechny kožené sukně a patchworkové hedvábné blůzky.  Zdá se, jakoby Alex stále ještě hledal svůj osobní styl mezi spoustou různobarevných fantazii a žakárovými maxi sukněmi. Každopádně se nemůžeme jinak, než těšit na jeho novou podzimní kolekci, která jistě přinese řadu nových prvků a potisků.

Zdroj: WWD; Archiv firem