Panenka Barbie se v průběhu let dočkala mnokylie-jenner-1-600x800ha designérských spoluprací od Karla Lagerfelda po Vivienne Westwood. Nyní je k dostání ve verzi Moschino za necelé tři tisíce. Jedinečná stylová panenka se stává terčem také mnoha nadšených sběratelek, které nostalgicky vzpomínají na dětská léta.

Barbie hrála velkou roli i v životě designéra Jeremyho Scotta. Údajně jej právě slavná panenka inspirovala k tomu, aby začal navrhovat oděvy. “To co se mi líbí na Barbie je její nadčasovost,” řekl Jeremy.“Styl Moschino je humor, zábava a vysoká móda, což panenka Barbie v podstatě ztělesňuje,” dodal k objasnění.

Pro ty, které z let hraní s panenkami už vyrostly, ale nemohou si odpustit nevlastnit aspoň jeden kousek z limitované kolekce, jsou tu nápadité topy s potiskem Barbie, motorkářská kabelka, nebo pásek s penízky, které kopírují styl panenky Barbie. Můžete si také zakoupit celý look a splnit si tak sen (nebo jej splnit někomu blízkému v podobě vánočního dárku) – nosit oblečení ikonické panenky.

Zkrátka módní svět dobývá i ten hraček a učí tak nejmenší vybranému stylu a vysoké módě. Dokazuje to i reklama nejen s holčičkami, která s limitovanou edicí panenek přišla na trh.

 

Zdroj: Mattel, Instagram, WWD

Foto: Moschino