Kolekce určená po zákazníky s vysokými nároky na kvalitu zpracování nese jméno příhodné této spolupráci, Barbour for Land Rover. Neočekávejte nic míň než je výjimečný design, spolehlivost a styl.

LR_Barbour_Foto 2

Inspiraci tato kolekce našla pod značkou Land Rover, zároveň i v britské krajině a v tradicích obou značek. Najdete zde propracované tvary s jasně rozpoznatelným střihem Barbour, luxus a detaily s moderními prvky. Oblečení této kolekce skýtá především pohodlí a vybírat můžete z kabátů, prošívaných dek, bund bez rukávů, úpletů, doplňků a sad zavazadel.

LR_Barbour_Foto 3

„Mezi značkami Barbour a Land Rover je velká synergie. Jedná se o zavedené značky s mnohaletou tradicí, proslulé nenápadnou elegancí, které jsou synonymem pro britskou krajinu. Bezkonkurenční pověst obou našich značek je založena na dlouhé historii tvorby výrobků nejvyšší kvality. Tato tvorba kombinuje moderní inovace s tradicí a dědictvím. Oblečení od Barbour je víceúčelové, luxusní a stylové,“ uvedl Steve Buck, Managing Director, Barbour.

Kolekce bude k dostání od srpna 2014 a nebude chybět možnost objednat si jednotlivé kousky oblečení přes distribuční kanály obou značek po celém světě.

LR_Barbour_Foto 4

„Obě značky spolu skvěle ladí. Perfektně se hodí do jakéhokoliv terénu i do jakéhokoliv počasí. To umožňuje zákazníkům vyrazit ven stylově a pohodlně bez ohledu na počasí,“ doplnil Robin Colgan, Land Rover Global Brand Director.

Foto: Archiv značek