Styl je jen na vás

Tričko s krátkým rukávem nesmí doma nikomu chybět (a s největší pravděpodobností ani nechybí). Dá se nosit neustále a na milion způsobů. Čistě bílé, pruhované, s nápisem, barevné, s obrázky – stačí si jen vybrat, žádná možnost není špatně.

X možností

Jak tričko nosit celý týden (měsíc, rok…)? Není to nic těžkého, tričko totiž vypadá skvěle k sukni, džínám, kostýmku, pod šaty se špagetovými ramínky ve stylu 90. let nebo prostě jakkoliv vás napadne. Trička navíc můžete nosit volnější, oversized, upnutá, s mini dámskými rukávy nebo těmi delšími pánskými. Záleží opravdu jen na tom, jaká jsou vám nejpohodlnější a co se nejvíce blíží vašemu stylu. Chybu neuděláte s žádným z nich.

Jak vybrat to správné?

Určitě ale zvolte nějaké kvalitní ze silné a husté pleteniny. Zapomeňte na různé nekvalitní směsi, pod kterými bude vše vidět a navíc se po pár vypráních úplně vytahají a ztratí tvar. Skvělá a kvalitní trička mají třeba v pánských odděleních, takže se vůbec nestyďte si je tam nakoupit do zásoby. My na pánská bavlněná trička nedáme dopustit.

Top kombinace, když nestíháte

Takže až zase příště budete stát před skříní a nebudete vědět, co na sebe, fool proof outfit je podle módních expertek a it girls jasný – zajímavé kalhoty nebo sukně a k tomu jednoduché bavlněné tričko s krátkým rukávem. My jsme si tuhle kombinaci zamilovali. Nejvíc nás na ní baví to, že když máme chuť na nějaké bláznivější kalhoty s výrazným vzorem, bílé tričko je přesně ten kousek, který je dokonale podtrhne a nepřebije. A navíc je prostě pohodlné. A to je nakonec vždycky to nejdůležitější, protože když se dobře cítíte, je to na vás vidět!

Foto: Pinterest, Instagram