Hugo Boss

Hugo Boss se stal mezinárodně uznávaným módním domem, kořeny má ale právě v Berlíně. Tam minulý týden značka představila svou kolekci pro jaro a léto 2019, kterou propojila s historií města. Přehlídku uspořádala v působivé industriální hale Motorwerk, která dříve sloužila jako jedna ze základen berlínské techno scény. Samozřejmě nemohly chybět ledvinky, lesklé košile a trendy bílé tenisky.

Lutz Huelle

Na elektronickou hudbu odkazoval také berlínský návrhář Lutz Huelle, který přehlídku uspořádal v legendárním klubu Berghain. Molu dominoval starodávný třpytivý lustr a stejně tak blyštivé materiály. Ty Lutz Huelle kombinoval převážně s černou a červenou barvou a překvapivě také s denimem.

Rebekka Ruetz

Návrhářka Rebekka Ruetz se nedrží jen minimalistických černých outfitů – doplňuje je kreativními vzory, výraznými barvami a také zapamatovatelným potiskem. Jedním z nich byl nápis “Make Love Great Again”, sarkastická variace na známý slogan “Make America Great Again”.

Neonyt Berlin

Není to módní dům, ale rovnou celý koncept. Neonyt sdružuje udržitelné a eko značky a ty poté na fashion weeku představuje společně s konferencemi a přednáškami. Platforma si pro prezentaci vybrala halu Kraftwerk, další industriální prostor, který se chystá proměnit v globální sídlo udržitelné módy. Držíme palce!

Foto: FIV Magazine