Kabelky jsou nezbytnou a často zcela zásadní a podstatnou kolekcí, které vidíme na světových týdnech módy. Na těch právě proběhlých bylo opět co k vidění a zde je podle Iconiq, to nejlepší.

Dior
Raf Simmons byl netrpělivě očekáván, s jako novinkou dorazí na módní molo. Prim budou hrát kabelky ve tvaru válce, které ne každá dáma bude umět nosit. Ale to Raf dobře ví, a tak v kolekci nechybí klasický tvar doplněný o zajímavé kovové detaily.

dior

dior 1

Gucci
Pokud dáváte rády na odiv značku, kterou si kupujete, pak Gucci je pro vás to pravé. Ikonické GG rozhodně kabelkám určeným na příští sezonu chybět nebude.

Gucci

Salvatore Ferragamo
Tak to je skutečně trochu něco jiného. Kabelky ve tvaru termo obalu na láhev nebo vojenské tašky přes rameno je vskutku originální počin, který si určitě najde své fanoušky.

Salvatore Ferragamo 1

Salvatore Ferragamo

Marc Jacobs
Marc chtěl potvrdit svou hrdost a úctu k USA. Vlajka této velmoci se prolíná celou kolekcí, a tak nemůže chybět ani na kabelkách.

marc Jacobs

Ralph Lauren
Opět kolekce kabelek, které pyšně vládne ikonické logo.

Ralph

Ralph Lauren

Louis Vuitton
LV vám tentokrát do rukou vkládá malé kufříky, které jistě potěší, ale příliš praktické nebudou, ale to asi pro ženy holdující této značce není důležité.

Louis Vuitton

LV

Dolce&Gabbana
Duo návrhářů má prostě ráda “přeplácanost”. Ozdobami nešetří ani tentokrát. Člověk takové kabelky musí nenávidět, nebo naprosto milovat.

dg 1

DG

Bottega Veneta
Pokud nerady experimentujete a držíte se klasiky, pak italský módní dům Bottega Veneta vám otvírá své brány.

bottega veneta

Fendi
Kdo nemá kabelku Fendi není ten správný kabelkový maniak. Ve chvíli, kdy tento skvost držíte v ruce, musíte se zákonitě radovat. Karl jim tentokrát přidal výrazný popruh přes rameno, který nikdo nepřehlédne.

Fendi

Foto: Vogue.co.uk