V závoji jemných tónů

Neobvyklého looku můžete docílit, zvolíte-li šaty pleťových a pudrových tónů. Nude look je letošním hitem nejen módních mol, ale i nejmódnějších večírků, právě proto to může být i pro vás letošní vítězná volba. Takovýto outfit můžete doplnit výrazným náhrdelníkem, nebo zajímavým páskem, který celý vzhled dotvoří k dokonalosti.

Neutrals1

Pruhy

Párty v newyorském stylu se neobejde bez extravagantních kombinací. Zkuste například jemnou pruhovanou sukni kombinovanou s koženou vestičkou. Outfit doplňte jednoduchými lodičkami. Nebojte se přidat výraznější psaníčko s leopardím vzorem nebo jakékoliv psaníčko výrazné barvy. Tento stylový detail celý vzhled oživí a dodá mu barevný twist.

Řasení a volány

Romantické volánky jsou jedním z aktuálních trendů. Na letošní párty můžete vyjít například s volánkovými šaty, nebo objemnou midi sukní doplněnou a upnutý top. Takovéto outfity si žádají zajímavých doplňků v podobě potištěných psaníček, nebo flitrové obuvi.

5c8fef68e91fa72bf2da7395874e510d

Nový rok v barvách

Jestli už jste unavené nosit každoroční malé černé, nebo jiné tmavé šaty, vsaďte letos na nějaké barevné. Ať jsou to zelené, červené, žluté, nebo růžové, barva je zkrátka letos in v jakémkoliv odstínu. Oživit je poté můžete metalickými botami, nebo nápadným psaníčkem.

Street-Style-Green-Outfits-9

Black tie

Pokud se chystáte na Silvestra s dresscodem, nenechte se zastrašit. Takový Black tie můžete inovativně interpretovat blazerovými šaty kombinovanými s koženými kalhotami a jemnými lodičkami. Samozřejmě se nejedná o dodržení striktních pravidel Black tie dresscodu, ale o jeho stylovou interpretaci vhodnou na silvestrovské oslavy.

MTMwMjUzNDU0OTMyMjg0Njkw

Metalický twist

Žádná silvestrovská párty se neobejde bez jediného outfitu s metalickými prvky. Pokud chcete vyrazit s tímto lookem právě vy, poté neváhejte sáhnout po zlaté sukni, nebo trendových šatech zlato růžové barvy. Ty se dají lehce kombinovat s klasickými i netradičními lodičkami a můžete je doplnit elegantní červenou rtěnkou.

531d10a2348fac3a_Metallics-Daytime.preview_tall

Zdroj: Pinterest, Tumblr