Mom jeans

Inspirujte se modelkou Tildou Lindstam, která se na módní scéně pohybuje již několik let, a v bílé barvě vsaďte na takzvané mom jeans. V kombinaci s retro kabelkou a pruhovaným topem vytvoříte ideální a komfortní outfit do horkých dnů.

Stylové lacláče

Alexu Chung můžeme brát jako průkopnici trendů, a proto patří ke spolehlivým zdrojům inspirace. Bílé džíny nosí pravidelně, nám se ale nejvíce zalíbily lacláče. Doplňte je trenčkotem a mokasínami pro ležérní a elegantní look zároveň. Klidně si je ale užijte i v čistě 90’s outfitu!

Bílé zvonáče

Upnuté džíny už jsou pasé, a proto vyrazte do ulic spíše ve volnějších kalhotách nebo zvonáčích. K nejstylovější variantě patří ty s kratšími nohavicemi a ve velmi světlé pískové barvě. Vezměte si k nim bílé tričko a trendy proutěnou tašku a letní look je na světě.

Roztrhané nohavice

Roztrhané džíny ve více či méně výrazném stylu se vrací jako bumerang. Pokud se vám tento trend líbí, pořiďte si roztrhané kalhoty právě v bílé a v takové intenzitě, která vám bude nejpříjemnější.

2000s comeback

Bílé džíny bývaly základem šatníku každého teenagera na začátku tohoto tisíciletí. Nynější modely však mají k lacinému looku daleko. Zkuste jim dát druhou šanci a přestat je v obchodech míjet obloukem. Nebudete litovat!

Foto: StyleCaster, Glamour, Pinterest, Net-a-Porter