Blíží se Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Na co se můžeme těšit?

/ Redakce Foto: Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Už několik let se můžeme pyšnit tím, že se u nás koná další z rodiny „velkých“ týdnů módy, který dává prostor mladým umělcům i největším hvězdám české módní scény a který poutá pozornost i zahraničních médií.

Letošek není žádnou výjimkou. Fashion Weeks se pořádají tradičně dvakrát do roka (na jaře pro představení podzimních a zimních kolekcí, na podzim pro nadcházející jarní a letní sezónu), a tak nás zanedlouho, přesněji řečeno od 1. do 8. září, v Praze čeká další edice.

Pražský týden módy si díky tomu, že je stále relativně nový, může dovolit experimentovat s místy konání a také to dělá. Téměř pokaždé tak můžeme zavítat na jiné architektonicky zajímavé místo. Tentokrát nás čekají tenisové kurty na ostrově Štvanice a vypadá to, že se máme na co těšit.

Své kolekce předvedou stálice české a slovenské módní scény, jako jsou Zuzana Kubíčková nebo Petra Ptáčková, ale i čerstvé tváře v podobě posledních účastníků soutěže Van Graaf Junior Talent, jimiž jsou Zoltán Tóth, Adam Kost a Lukáš Krnáč.

Organizátoři slibují větší přístupnost veřejnosti a Praha by měla módou ožít úplně celá. Minimálně na některý z bodů doprovodného programu tedy můžete zavítat i vy.