Yoyo Cao

Asijské rysy dominují módním múzám na všech sociálních sítích. Následnicí Song of style by mohla být s přehledem Yoyo Cao s její nonšalancí a netradičním kombinováním ženských a pánských prvků. Její styl je nepřehlédnutelný. Již nyní neunikne objektivům streetstylerů. Dočká se karierního růstu?

Bella Hadid

Zdá se, že rodina Hadid se stále rozrůstá a zjevně shrábla pořádnou dávku krásy od matky přírody! Do módního světa se začala angažovat i mladší sestra Gigi Hadid, Bella, které vkus a smysl pro trendy nechybí. Stane se rovnocennou soupeřkou novodobě stylové ikoně, a zároveň sestře, Gigi Hadid?

North West

Maličká, ale již mimořádně proslavená dcera Kim Kardashian to s módou opravdu umí! Už ve svých dvou letech se její fotografie outfitů dostávají na titulní strany webových portálů. Navíc se účastnila kampaně Baby Balmain. Věštíme jí velkou módní budoucnost, na kterou bude bedlivě dohlížet kontroverzní matka a slavný otec.

Brie Larson

Herečka s vybraným vkusem se na předávání Oscarů procházela v róbách od předních designérů z domů Louis Vuitton nebo Dolce&Gabbana. Navíc spadá do kategorie žen tzv. přírodní krásy, které hrají na módních přehlídkách prim!

Lily-Rose Depp

Dcera Vanessy Paradis a Johnnyho Deppa se stala okamžitě miláčkem módního domu Chanel a především Karla Lagerfelda. A to zatím nedebutovala v jejím prvním filmu! I když jsme ji mohli zahlédnout na módních událostech teprve minulý rok, do budoucna ji zajisté budeme vídat pravidelně.

Zdroj: Facebook