Trendy i klasika

Label Kazar, jenž propojuje současný design s perfektním zpracováním, se v kolekci pro jaro a léto 2018 zabývá klasickým vzorem hadí kůže, ale i světovými trendy, jako jsou exotické motivy, monochromatické modely či vzory připomínající moderní umění a pop art.

Spring Summer 2018

V nově rozšířených prostorách butiku si tak budete moct vybrat z dámských i pánských bot v každém stylu, od elegance až po tenisky či mokasíny. Na muže čekají děrované polobotky či oblíbené espadrilles, zatímco ženy se budou těšit ze stylových mules, ale i výraznějších block heels. Kromě bot si zamilujete i kabelky či pásky. Celá kolekce se nese v bujarých letních barvách, jako jsou modrá, fialová, zelená, červená nebo třeba žlutá.

Módní přehlídka na Mercedes-Benz Prague Fashion Week

VaNa1 najdete v Paláci Koruna na Václavském náměstí a kromě značky Kazar zcela jistě zaujme i selekce z oděvní tvorby polského návrháře Roberta Kupisze nebo šperky MOKOBELLE. Na Mercedes-Benz Prague Fashion Week předvede Fashion store podzimní kolekci Crown Winter 2018/19, tak si do diáře zapište čtvrtek 22. 3.