Americké televizní ceny Emmy se udělují již od roku 1949. Sledují ocenění toho nejlepšího z televizní tvorby od seriálů až po talkshow. Televizní kritiky uhranula především minisérie Sedmilhářky. Hvězdná protagonistka série Nicole Kidman si rovněž odnesla cenu za nejlepší herečku. Na poli komediálních seriálů se zdá, že politická satira Viceprezidentka nemá žádnou konkurenci – vyhrála již potřetí v řadě. Do svého playlistu určitě zařaďte rovněž drama seriál Příběh služebnice, který je vizí návratu ke starým “dobrým” pořádkům, kdy muži vládli světu a ženy patřily do kuchyně.

Gratulace, jak se sluší a patří! Nicole Kidman blahopřeje Alexandru Skarsgardovi za cenu ve vedlejší roli. Jak jinak než za Sedmilhářky.

Kromě úchvatných rób velkou pozornost vzbudil také polibek Nicole Kidman a Alexandra Skarsgarda, jejího hereckého protějšku právě ze seriálu Sedmilhářky. Co nás však těší pravděpodobně nejvíce, je, že večer opět ovládly krásné herečky ve věku 50+. Kromě Susan Sarandon, Dolly Parton, Jane FondyMichelle Pfeiffer či Jessicy Lange byly Emmy velkým comebackem pro úžasnou Lauru Dern, která získala cenu za vedlejší roli v seriálu Sedmilhářky. A hvězda kultovního snímku Zběsilost v srdci u toho vypadala jak jinak než skvěle!

Laura Dern je nejen úžasná herečka, ale také krásná žena. V šatech Proenza Schouler dokázala, že má aktuální trend v podobě peří v malíku.

Podívejte se na další hvězdné okamžiky!

 

Lea Michele doplnila pohádkově krásnou róbu Elie Saab páskem stejné barvy. Výrazné šaty kombinovala se střídmým make-upem.

 

Dětská hvězda Millie Bobby Brown ze seriálu Stranger Things se ve svých 13 věnuje také modelingu a je tváří Calvin Klein. Na Emmy předvedla styl moderní princezny s bohatou tylovou sukní. Že by styl trochu ovlivněný předchozím působením Rafa Simonse, kreativního ředitele CK, u Diora?

 

Mluvčí generace mileniálů, tak bývá herečce a modelce Zoe Kravitz často přezdíváno. Na Emmy předvedla peříčkový duhový model Dior Haute Couture doplněný šperky Tiffany. “Cítím se v něm přímo kouzelně!”, uvedla hvězda seriálu Sedmilhářky. 

 

Že vám jméno Kiernan Shipka není vůbec povědomé? Zkuste se na půvabnou tvář této sedmnáctileté dívky podívat blíže. Patrně v ní uvidíte malou Sally Draperovou ze seriálu Šílenci z Manhattanu. “Malá” Kiernan na předávání televizních cen skvěle vynosila úchvatnou róbu Miu Miu.

 

A čí róba nás doslova dostala na kolena? Ta, jíž navrhl bláznivý designér Jeremy Scott pro Moschino. Úchvatně v ní vypadala třicetiletá herečka Evan Rachel Wood, kterou si patrně pamatuje ze snímku Wrestler. Aktuálně je hvězdou seriálu Westworld.

 

Oči jsme nemohli spustit ani z Mandy Moore, kterou jsme před pár lety zaznamenali po boku Hugha Granta ve filmu Hledáme Ydol. Na Emmy v úchvatné róbě Carolina Herrera reprezentovala seriál This Is Us.

 

Sofia Vergara ráda upozorňuje na svůj latinskoamerický původ i bujné křivky. Na slavnostním večeru je předváděla v róbě od návrháře Marka Zunina, který se specializuje na svatební šaty, což je na modelu jistě poznat.

 

Také stejně jako my milujete Jessicu Biel tak, že jí toho Justina ani moc nezávidíte? Na Emmy kromě róby The Ralph & Russo zaujala svojí krásně rozzářenou pletí a minimalistickým make-upem.

 

Reese Whiterspoon aktuálně do českých kin vstupuje s filmem Který je ten pravý? Na Emmy reprezentovala zástup úspěšných žen ze seriálu Sedmilhářky. Oblékla se do temně modrého blejzru od Stelly McCartney a vzbudila patřičný ohlas. Není divu, vypadala naprosto skvěle!

 

Nestárnoucí Michelle Pfeiffer předvedla podmanivý model s průsvitnou krajkou od Oscara de la Renty. Zamilovali jsme se! do Michelle již asi postopadesáté, do těchto šatů zarušeně poprvé!

 

Nad oslnivou krásou Susan Sarandon jsme pěli chválu již při benátském festivalu. Tentokrát po červeném koberci nešla v doprovodu Claudie Cardinale, ale neméně okouzlující Jessicy Lange.

 

Nicole Kidman byla jednoznačnou hvězdou večera. Kromě jejího nesporného hereckého talentu a srdečnosti k tomu jistě dopomohly i rudé šaty Calvin Klein ve stylu 50. let.