Pre-Fall a Resort kolekce Chanel byly už představeny na všemožných místech. Většinou se ale jednalo právě o exotické destinace. Do Hamburku, který je pro Karla Lagerfelda rodným městem, zavítala tato akce však poprvé. Přehlídka se odehrála v nově otevřené koncertní hale Labské filharmonie a byla jak jinak než dokonalá. Modelky kráčely po přehlídkovém molu za doprovodu orchestru, díky kterému celková show dostala dechberoucí atmosféru.

Nová kolekce Pre-Fall 2018 byla inspirována německou kulturou 60. let ve stylu nautiky. Ta se nesla v barvách bílé, černé a modré. Nechyběly proužky, námořnické čepice, vypasovaná saka, blyštivé kamínky, pletené svetry, tuxedo kalhoty nebo mini sukně. Klasický chanelovský tvíd byl přeměněn do modernější námořnické podoby. Celé kolekci samozřejmě nechyl typický rukopis značky a důraz na doplňky, ať už se jednalo o nové kabelky, punčochy nebo šperky.


Hvězdou celé přehlídky byla modelka Kaia Gerber. Mezi další zajímavá jmena patřily například Anna Ewers, Soo Joo Park, Grace Elizabeth nebo naše česká modelka Barbora Podzimková, která má už za sebou nejednu přehlídku pro Chanel. V prvních řadách nechyběly ani Karlovy múzy – Kristen Stewart, Lily-Rose Depp a Tilda Swinton.